Massey Ferguson

Znam, gledao sam na HR forumu da se pitaju sta je za sta te sam zato ovo slikao .Ako nekog vise interesuje neko objasnjenje odgovoricu koliko znam ili cu preslikati.
 
Meni se čini da je mnogo, ako ništa drugo ima skoro dvadeset godina. A ako je sat malo štelovan smeši mu se i verovatno i generalna. Skroz slobodna procena da ne vredi više od deset.
 
Na koliko bari se steluju dizne na MF 3065 i bosh pumpa na istom traktoru ? Majstor je nesto radio ali nisam zadovoljan , izgleda da nije to uradio kako treba.
 
meyconi je napisao(la):
Oce li neko da mi odgovori na pitanje , ignorisete me? ::000::
223 bara ide za 3085, a za taj tvoj stvarno neznam.. Trebalo bi biti to tu negdje e sad, koliko točno neznam, povadi sve stare i premjeri ih..
 
Nasao sam 232 bara, hvala sto ste me istrpeli sa mojim zanovetanjima. E a sad mi treba na koliko se steluje bosh pumpa?
Gde ima da se kupi filter za ulje za hidrauliku za MF 3065 , (kod desnog tocka) i koja je cena odokativno?
 
U ovoj temi imas broj firme Agritek iz Borce .Oni imaju filtere i sve ostalo za MF.
 
To ne da je puno nego hoce da te oderu. Dam ti broj na PP da bitas mozda bude dosta jeftinije,a kvalitet vrhunski.
 
Nazad
Vrh