Holmer

Terra Variant, kamionski-traktor, u osnovi je kao kamion s' tim što ima hid. podizne poluge i poteznice nazad, a na "platformu" iza kabine se može montirati velika sejalica, prskalica, cisterna....Imaju motore od 490 i 612ks, brzina 40km/h
Stariji model-
 
Evo i zadnje strane
pict1158ue2.jpg
 
slkzlx.jpg


Post je spojen: [time]1263729987[/time]
_________________________________________________
34y76yr.jpg

Post je spojen: [time]1263730072[/time]
_________________________________________________
fk2kis.jpg

Post je spojen: [time]1263730132[/time]
_________________________________________________
eto i moj mali doprinos na temu holmer, nadam se da nije samo traktor u pitanju......:haha:?
 
picture146t.jpg

picture145ze.jpg

picture144l.jpg

dsc00370o.jpg

dsc00279ks.jpg

picture148x.jpg

picture147d.jpg


Evo malo od Holmera slika...nisu moji...vec od jednog kolege...Preporucam moderatorima da se to prebaci u pdf Kombajni a ne u traktori :sta: ..tomybrzic pa kakvog to krša od mobitela imaš uz takvu cudnu i naprednu tehnologiju :cool: :haha:
 
he he to je slikano cini mi se 2002 ili 2003 i mislim da je bio sony ericson, heh dobar je to bio moby :haha: :haha: :haha: :haha:......... jel to hana nasice kombajni ili je mozda od lukica ili naj prije iz miholjca od auto evrope...
 
ma da znam zlatka jako dobro jos bolje sam znao tomicu ali eto nastrada covijek nazalost... e vake sam se repe naj vise navadio, nazalost, :haha: :haha: :haha:
 
jbg...te su repe najbolje sa malo trave :D Ja sam s njime i sa zlatkom i sa đurom dobar...moj bratic radi tamo ..a ono je tvoj holmer ili ?
 
ma ne, radio sam sa njime 11 godina, od kad je bio novi do neke godine, nemoj me krivo shvatiti ali nedaj boze da je moj,, jer na ovakve cijene vadzenja i cijenu goriva i rezervnih dijelova uopce nemam zelju da imam takav stroj mada bas taj kojeg sam vozio mogu za dobre novce kupiti i jako povoljno ali ne za sad hvala.... naradio se taj stroj ali jos uvijek je u solidnom stanju....
 
Zanimljive mu gume, niskoprofilne :)

Ima li još podataka o njemu, jel to baš Horsch ili je radjen u saradnji s nekim? Čini mi se da je Horsch poznat po onim ogromnim vozilima koja naprijed imaju samo jedan točak?
 
Nazad
Vrh