Radovi u malinjaku

Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Da malo mi je frka kad uđem u 250m nema povratka nikako, nit se isplati gore van nit dole van. ::lose::

zorane nisam ste shvatio sto pitas za bocne grane?
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

na kom sajtu mogu da nadjem dobar prirucnik za maline!!!!! Posebno me interesuje gde je detaljnije objasnjena prva godina rada. Posadjene su jesenas, pa me interesuje kompletan rad u ovoj godini.

Unapred hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Ucinilo mi se na slici da nisi orezao bocne grane... Ali to je bila opticka varka jer se vide sipke iz sledece vrste pa mi se samo ucinilo. Malina ti je extra... :ppozdrav:
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

zoran sef je napisao(la):
Ucinilo mi se na slici da nisi orezao bocne grane... Ali to je bila opticka varka jer se vide sipke iz sledece vrste pa mi se samo ucinilo. Malina ti je extra... :ppozdrav:
Ma da extra moram jos puno ucit od vas tu iskusnih mladica :D da bih to dotjerao u red, evo ove godine sam odlucio da vezem po vasem sistemu.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

@ Ljujke
Zamoli mikera za ti posalje knjigu na mail, meni je poslao jednom ali mi se to negde zagubilo. Prava stvar.. Cak ja mislim da ima i kompletan program zastite. Imam ja ali mislim da mi je to u drugom racunaru koji je na popravci..
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

ljujke
udi u savevetodavna sluzba srbije ,,,nacices dosta dobru knjigu od Velickovica moslim da ti je zemnjak .... onda cini mise da u pljoberzi ima od gos. Veber ona je vise za plastenicku proizvodnju ima ih na netu od Kurtovica .... Misica .... Nikolica ...... i dr. ukucaj malina i ceprkaj pozzzzzz
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

@ Meeker
Kolko to sveza na metar sipki ? Sipke super izgledaju... ::svaka cast::
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

meeker
I moje pitanje kao Zoran sef ....ako se ne varam ovo je 7-8 na 1m zar za ovu sortu? bilo bi bolje 6 kom
Inace izgleda ... divno ..krasno ..bajno ..super.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Dobra malina, samo si dosta često vezao. 5 u metar je optimalno, ti ovde imaš mnogo više.
Ja sam nekada vezivao 6 ali i to je mnogo, malina bude sitnija, a kad je kišna godina više truli jer nema ventilacije.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Za miker ne znam.Da je ovo vilamet sa ovako izvrstnim lastarom 5 u metar je maksimum.Optimalno 4 do 5.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Pozdrav svima..
Evo moj 1 koka traktor ..sada u ariniji .. a kasnije mozda i u malinjaku ...... ima jos malo da se doradi...
Kako da smanjim slike.... zbog prostora..
2s7w4ki.jpg
2dkhkdt.jpg
 
Nazad
Vrh