Radovi u malinjaku

Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

ja mislio tv plazma samsung
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

PRIJATELJI MOJI PO MENI JE MNOGO TO PARA. BIO SAM JESENAS U RUMI DA BIRAS TV DO 2000 EURA.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Pozdrav svim malinjarima, zovem se Verica iz Dragaceva sam.Imam 1500 duznig metara maline,prosle godine ubrali smo 5,3 tone maline,mislim da je to solidan rod.Nadam se da ce te mi pomoci oko strucnig saveta,mada verujem da dosta toga znam i da mogu podeliti sa vama :kisa:kod nas je obeleo sneg tako da jos nisam pocela sa vezivanjem,planiram da pokropim cim prolepsa vreme sa kuprozinom 35 WP,galminom i cipkord 20 EC,mislim da ce biti bas na vreme jer su tek poceli da pucaju pupoljci.Jos jednom pozzzzzzzzzzzzzzzzzz :cao: :cao: :cao:
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

[/img][/img][/img]poz...
Evo obecanih malo slicica... govore vise od mene

Post je spojen: [time]1300669180[/time]
_________________________________________________
poz..
youtube]
110ykub.jpg

Post je spojen: [time]1300691752[/time]
_________________________________________________
2ch7udc.jpg
//i56.tinypic.com/zirurk.jpg[/IMG]
2uxu5oz.jpg
124h9mr.jpg
rlhwuc.jpg
xp3502.jpg
2hyz1if.jpg
10y2xbb.jpg

Post je spojen: [time]1300713913[/time]
_________________________________________________
-1 slika je Miker sadnice
-3 i 4 slike su za jesenje branje Pol.. .
-Donja slika je Aronija 310 kom
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Extra sve profi... U opstini Osecina ima oko 3.000 malinjaka ali svi su sa blagim padom ili na strminama, niko ne gaji maline na ravnim terenima. Nadam se da ti je zemlja propustljiva...Zadrzavanje vode u malinjaku je smrt za nju... Srecno... :ppozdrav:
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

sstefaan
oko 70 ari mikera + 20 ari dvorodne
zoran sef
sa zadrzavanjem vode nikad nisam imao problem ... al opet se osiguravam ova 2 kanala izmedu kada budem tanjirao raspustenom taniracom 3 puta bice samo 1 dublji razor .... ina krajevima su odvodni razori koji su povezani sa kanalom pored puta.....Hvala Vam na pohvalama ... trudicu se do kraja
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Koliko se moze videti sa slike sadnica je izvrstna.Koren je dobro razvijen sa dosta sitnih zila.Zemlja je dobro pripremljena.Prijem sadnice mora biti visok.Sve pohvale za ulozen trud i zelim vam dobar rod.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

35c074y.jpg



Ja trenutno radim objekat za mehanizaciju i skladiste...
Post je spojen: [time]1300727380[/time]
_________________________________________________
U malinjaku BLATOOOOOO
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

@ tomazy
Koja je ovo sorta malina kad se sipka zuti kao limun. Otkud da nisi orezao bocne grane? Super izgleda... Kolko je dugacka jedna vrsta ?
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

zoran sef je napisao(la):
@ tomazy
Koja je ovo sorta malina kad se sipka zuti kao limun. Otkud da nisi orezao bocne grane? Super izgleda... Kolko je dugacka jedna vrsta ?
tulamen je sorta, bez trnja je. Nekuzim te ovo za bocne grane. Vrsta ima 140 m i 250 m kako koja.
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

@ Vekica
Dobro nam došli

Pole svaka čast. Kako reče Zoran sef, sve profi.

tomazy
Mislio sam da su moji redovi od 103 metra dugački, ali ovi kod Vas...
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Sve i da je pet vrsta, 250 metara je 250 metara. Pa tu zaboraviš kada si ušao u red
 
Odg: RADOVI U MALINJAKU 2011... FEBRUAR- JUN

Pa tu se smori svaki berac koji udje u vrstu, osim vlasnika malinjaka... Kad pocne da kaplje lova u sezoni samo se broje gajbice, a ne metri, bar ja tako gledam na stvari, a beraci ko beraci, samo gledaju u sunce. Ima jedna zanimljiva prica, ispricao mi pokojni deda. Radio ciga kod gazde i malo malo on pokaze suncu da se brze spusta. Videvsi to gazda on poce mahati suncu da se dize nazad. Ciga onda rece gazdi: " A bre gazda, ne masi ni ti necu ni ja, ono stalo pa se ne mrda nikako"... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh