Oprema za seno i senažu

Odg: Oprema za seno i senažu

Ja je zasad ne prodajem! Imam gde da je smestim pod krov( stane cca 1500bala) pa planiram da je prodajem nazimu, jer je uglavnom zimi skuplja, nego u sezoni! Inace kodnas u okolini sad moze kupiti za 90-100 din./bala
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Kod mene u selu razne cene balirane deteline.Ide od 1e po bali do 11din po kg.
Ja nikada nemam da prodam sve požderu krave a mleko skupo bez veze ::lose:: Trenutno u senjaku 2800bala a tek slede 3 i 4 otkos.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Da ali ti imas sigurno vise deteline! Ja imam ukupno 4kj deteline u 6 parcela, detelina je prosle godine sejana, nije dobila ni stajnjaka ni vestaka...
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Moj skupljac sena
zsjn2p.jpg
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Lalo Ti spekulises kad si balerinu uzeo na kraju sezone. :D :ppozdrav:
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Ne bih je ni uzimao ove, neg reko zbog povracaja od 40%. Nesto mi se javlja da ce dogodine biti sipak. A ima da skupi 5. detelinu.
 
Odg: Oprema za seno i senažu

@lala iz banata - lepa mašina svaka čast i tandem osovine su baš dobra stvar puno bolje kopira teren nego klasične . :ppozdrav:

Balerinu treba da voziš jedan stepen prenosa niže sa istim gasom . A presa bi bilo poželjno da ima prihvatače na pick-up-u , a ako nema onda takođe sporije . :cao:
2wn44t0.jpg
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Tar je napisao(la):
Pronasao sam publikaciju radjenu uz pomoc UN koja objasnjava priprenu stocne hrane:
sena, senaze, silaze i posebno mehanizaciju za te namene
Evo sadrzaja:

Meni se cinida je publikacija jako koristna za sve stocare pa je obavezno prelistajte
http://www.agrocentar.org.yu/documents/brosura-mehanizacija.pdf
Ovaj sajt ne radi... Molim vas za novu adresu ovih brosura ako imate ili blize o firmi koja ih je izdala
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Dobar dan svima.
Najlepse molim za pomoc. Da li neko zna gde moze da se kupi (u Srbiji) rezervni tocak za grabilicu za seno? Grabilica je SIP FAVORIT 200. Grabilica je kupljena u Agrounivrzalu u G.Molanovcu, ali nemaju trazeni rezervni deo.

Unapred, hvala.

Pozdrav,
Rada
 
Odg: Oprema za seno i senažu

jugometal svilajnac oni imaju delove za sipove mašine
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Gde se mogu kupiti zadnje traktorske vile za rol bale, pravi li to neko u Srbiji?
Hvala za pomoć
 
Odg: Oprema za seno i senažu

vla je napisao(la):
Gde se mogu kupiti zadnje traktorske vile za rol bale, pravi li to neko u Srbiji?
Hvala za pomoć
Zadnje?? Kod nas svi rade sa prednjim vilama....
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Iste su, nezavisno da li se kače napred ili pozadi.Gde ima i koja je cena, da li neko ima polovne za prodaju?
 
Odg: Oprema za seno i senažu

zanima me vaše mišljenje o ovoj mašini ili još bolje ako je neko ima
Post je spojen: [time]четвртак, 15. април 2010. 07:32:58 MST[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8WrHG2xnWME[/youtube]
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Lala iz Banata je napisao(la):
Dobra stvarcica, al IMT to vise ne proizvodi. ::lose::
rade još danas sam zvao 137000din plus pdv e sad me zanima kako se vama čini meni se sviđa što je dve mašine u jednoj jer ipak je novo novo,toliko mi traže za skupljač i rasturač posebno koji su polovni
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Neznam koliko fino skuplja, ova moja balerina pokupi svaku travku. Nedostatak moje balerine je velika masa, moram sa rusom da radim.
 
Nazad
Vrh