Oprema za seno i senažu

Odg: Oprema za seno i senažu

ja sam probao i požuti jer što duže stoji na suncu sve je žuća
 
Odg: Oprema za seno i senažu

ma kiki nisi upravu obicna rotaciona i kondicioner nije isto JA ZNAM imam i sa i bez kosacice i znam kako rade sto duze stoje na suncu sve vise pozuti zato je ja za 2 3 dana obavezno baliram i suvaje i zelena odlicna je !!ovde o ovome todor najvise zna tako da je sigurno upravu sta govori ja mu verujem zz
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Taj snimak sam već video negde na forumu . Lepa lucerka kao i otkosi . Pogledaj koliko raširi moja rotacija (to što je pričao Mityoo) .
I nikada nisam rekao da je kondicioner lošija opcija od obične . Ja sam hteo uzeti kondicioner , ali ga tada nije bilo na lageru bilo mi je hitno .
 
Odg: Oprema za seno i senažu

bas tako pa ti vidi!!i nemojte se vise zezati sa time vi da kosite i sa oltovom starom isto bi ste rekli da je ko rotaciona i kondicioner
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Nije bilo rasprave o tome , nego da je za lucerku bolji kondicioner sa valjcima nego sa udaračima . To nisam ja izmislio nego , ima puno testova koje to pokazuju . Što opet ne znači da sa udaračima nije bolji od obične . :cao:
 
Odg: Oprema za seno i senažu

to je kiki moj snimak od ove godine a na toj lucerki je bilo 250bala po kj
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242847334[/time]_________________________________________________
~Kiki~ je napisao(la):
Nije bilo rasprave o tome , nego da je za lucerku bolji kondicioner sa valjcima nego sa udaračima . To nisam ja izmislio nego , ima puno testova koje to pokazuju . Što opet ne znači da sa udaračima nije bolji od obične . :cao:
to je tačno ali daj ti nama po 12000e za klasovu kosačicu sa gnječilicom ,kondicioner je bolji od ove obične 3 puta ma kako na običnoj otkosi bili razbačeni ovi su još i nadignuti
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242847493[/time]_________________________________________________
http://i
_________________________________________________[size=1][color=red][b]Post je spojen: [time]1242847533[/time][/b][/color][/size]_________________________________________________
evo ti slika te deteline pred grabljenje posle 4 dana
 
Odg: Oprema za seno i senažu

Pa kada sam ja kupovao kosačicu polovan KUHN kondicioner je bio 1400€ (2m) dok je obična 1200€ (2.1m) . Naravno polovna u dobrom stanju bez ulagnja , kači i kosi .
 
Odg: Oprema za seno i senažu

todor je napisao(la):
to je kiki moj snimak od ove godine a na toj lucerki je bilo 250bala po kj
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242847334[/time]_________________________________________________
~Kiki~ je napisao(la):
Nije bilo rasprave o tome , nego da je za lucerku bolji kondicioner sa valjcima nego sa udaračima . To nisam ja izmislio nego , ima puno testova koje to pokazuju . Što opet ne znači da sa udaračima nije bolji od obične . :cao:
to je tačno ali daj ti nama po 12000e za klasovu kosačicu sa gnječilicom ,kondicioner je bolji od ove obične 3 puta ma kako na običnoj otkosi bili razbačeni ovi su još i nadignuti
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242847493[/time]_________________________________________________
http://i
_________________________________________________[size=1][color=red][b]Post je spojen: [time]1242847533[/time][/b][/color][/size]_________________________________________________
evo ti slika te deteline pred grabljenje posle 4 dana
[/quote]gledajuci ovu tvoju detelinu zakljucujem da je ni ne prevrces nego da se tako osusi a sta mislis ako se posle kosenja razbaci sa paukom ili balerinom da li bi se brze osusilo? i da li se moze ici sa takvim masinama u ovakvu pokosenu detelinu?
a interesuje me sta mislite kad se pokosi obicnom rotacionom pa se onda razbaca oce se osusiti za 3-4 dana tj kad se osusi hoce ostati zelena?
:ppozdrav:
 
Odg: Oprema za seno i senažu

naravno da može da se prevrne posle košenja meni sad treba da stigne balerina do sledeće deteline pa ću probati
 
Odg: Oprema za seno i senažu

ako kupim videćeš jer sad sam kupio silo kombajn ali isto ostaje zelena kao i sad
 
Odg: Oprema za seno i senažu

ako je prevrne jos brze se susi ne mnogo ali brze!!eto moja detelina je za 2 dana od kosenja baliram!! jer posle kosenja imam veliki rasturac 5m pa joj udarim jedan rastur i kraj!!a oni otkosi sto mi ostaju netaknuti mozda samo dan vise treba da se suse!!
 
Odg: Oprema za seno i senažu

pa to je super kad izbaliras detelinu a ona ima lepu zelenu boju pa kad je prodajes odmah ode
jel ima neko da prodaje takvu detelinu mozda mozemo napraviti neki posao
:ppozdrav:
 
Odg: Oprema za seno i senažu

pa da kupim nesto deteline uz uslov da prodavac ima svoj kamion da mi preveze za prihvatljivu cenu(gorivo)
 
Odg: Oprema za seno i senažu

to ćeš teško naći ako imaš nekoga da mu trebaju ogromne ko0ličine posejaću ja ove godine 5kj pa da trgujemo
 
Nazad
Vrh