Ugradnja hidro volana

:zli: :zli:
Trnavac je napisao(la):
Sremtrans!!
zato te je poslao tamo, da se prvo prestavis, kosi , cime se bavis ..... pa onda rasprave i pitanja!
Eto malo objasnjenja :ppozdrav:
ja sam se predstavio odmah po uclanjenju :cao:
 
sremtrans je napisao(la):
ja sam se predstavio odmah po uclanjenju
Sremtrans nema nigde tog tvog posta o prestavljanju.
1. post napisan 01.03.2011 u 21. 51
2.post napisan 01.03. 2011 u 22. 01
3.post napisan 02.03. 2011 u 10. 38
4.post napisan danas u 12.38
3 posta su u temi ugradnja hidro volana i 1 post u temi pšenica 2010/11
Sory za off ali morao sam, jer nevolim ovakve stvari.
 
Bio je napisan, ali je obrisan zbog sledećeg razloga:

sremtrans je napisao(la):
novii je napisao(la):
Dobro došli na PoljoInfo forum. Nadam se da ćete da pronađete informacije koje vas interesuju, a ako nema nemojte se ustručavati da pitate. Tađe možede u Caffeu da ćaskate o neobaveznim temama.

U svakom slučaju dobro došli.
novii je napisao(la):
Dobro došli na PoljoInfo forum. Nadam se da ćete da pronađete informacije koje vas interesuju, a ako nema nemojte se ustručavati da pitate. Tađe možede u Caffeu da ćaskate o neobaveznim temama.

U svakom slučaju dobro došli.
pozdrav evo da se i ja prdstavim ja sam djordje iz sremske mitrovice kamiondzija sa velikim interesovanjima za poljoprivredu

@sremtrans
I zato te molimo da to ponovo uradiš. Hvala.
 
Ako je tako onda se izvinjavam, ali u opštoj statistici je samo 4 posta pa me to zbunilo, jer ni jedan post nema u temi namenjenoj novim članovima da se prestave .
 
Kosjerac je napisao(la):
Ako je tako onda se izvinjavam, ali u opštoj statistici je samo 4 posta pa me to zbunilo, jer ni jedan post nema u temi namenjenoj novim članovima da se prestave .

Sve u redu, drugar. I hvala na pomoći.
 
hidro volan na 542 stari tip

24zjfqs.jpg


6tcjs5.jpg


j59l68.jpg


b3vm7m.jpg


ovo je pumpa o kamiona kao kod Kosjerca,a na remenicu radilice dodata je još jedna remenica i učvršćena sa šarafima i dodat je jedan španer

3093r03.jpg


2qjgmir.jpg
 
Lepo urađeno samo mi se nesviđaju oni šafovi što u stavljeni sa gornje strane, mogao je da obrusi rukavce sa donje strane i da ih zakrene da se uklopi kajla pa da zavari ponovo.
 
srdjan7 je napisao(la):
sta onako nije radilo prvi put?proklizavao kais,zar ne? :cao:


to je slikano kod drugara ,jedan član me zamolio da odem da uslikam kako izgleda,ovo rađeno pre tri godine i traktor je posijo i ošparto jutara i jutara bez problema, srđan 7 ako misliš na pk kaiš ,radi bez problema ,teško da će on proklizati
 
Ja sam nesto slicno ugradio na stari tip 539, sutra cu slikati i postavicu slike
 
razarach je napisao(la):
Ja sam nesto slicno ugradio na stari tip 539, sutra cu slikati i postavicu slike

Ajd stavi da vidim kako si napravio, i ja bi volio na mom 539 to napraviti, imam dobru pumpu od serva sto sam skinuo sa VW Passat (pumpa je ispravna, samo maaaalkice kapa ulje na semeringu, al zanemarljivo malo). Sta mislite, gdje bi inače ugradio orbitrol kad starog 539? Juče sam gledao, nema sanse da se utrpa, čujem da ima na IMT temi kako je neko riješio, al nigdje ne mogu to da nadjem.
 
Nazad
Vrh