Moj veterinar

none 73

Član
Učlanjen(a)
6 Jan 2011
Poruka
927
Lokacija
krnjevo,krnjevacko vinogorje
pregledao sam sve teme dosta i procitao ali mislimda bi trebali da pruzimo i jedan kutak za nase doktore jer da nije njih nase zanimanje ko zna gde bi bilo svako moze davati gvozdje vitamine ali kada dodje problem oni se zovu njihovi pacijenti neznaju da kazu sta ih boli oni ujedaju grizu vucaju se i svasta umeju da urade kazite vasa iskustva sa veterinarima neka oni podele njihova iskustva sa nama svako ima pravo na svoje misljenje
 
Sigurno na terenu Krnjeva (pošto si se potpisao da si odatle...:)), odnosno Velike Plane ima vrlo iskusnih veterinara koji ti uvek mogu pomoći. U krajnjem slučaju ne bi se svake godine s proleća tamo na Srebrnom jezeru održavali " Svinjarski dani" koji su tradicionalna manifestacija već nekoliko godina gde se okupe svi veterinari koji se bave svinjarskom proizvodnjom kod nas a dođu i gosti iz inostranstva!
 
ja imam jednog veterinara koji radi na teritoriji opstine ,ali uvek je spreman da pomogne kad ti je potreban a to je najvaznije u nasem poslu ,jako sam zadovoljan njegovim radom
 
Nazad
Vrh