IMR - Rakovica

MONTOYA je napisao(la):
Sa MERCEDES motorom nemaš fabričke samo kućna radinost
Ovo nije tacno!
Ima fabricke sa Mercedesovim motorom!
 
ja samo kazem da sam cuo. To mi je pricao ujak a i on je to cuo iz price da u zadruzi nisu bili zadvoljni nijima ali eto drago mi je da sam cuo da to nije istina :cao:
Post je spojen: [time]1257334998[/time]
_________________________________________________
a imaju li neke mane ? greske itd.
 
North ARMY je napisao(la):
a zato se tesko vuce :D
btw koji je plug,koliko cola??
lemind dvobrazni . neznam koliko cola! slika cu ga pa cu da okacim slike! A sve je unisten pluzna daska se olabavila ne moze da se ztegne , pojela se pluzna daska! ma fali mu sto magarca! :zli:

:ppozdrav:
 
didi je napisao(la):
Ima Rakovice sa fabrički ugrađenim mercedesovim motorima.
Kish jel si nekad kupio nešto iz EM komerca koje si meni preporučio u prethodnom postu:haha:
Pa sigurno bi me jeftinije izašlo da uvezem nešto od 120ks nego ona rajka koju oni prodaju.Oni su dosta masni sa cenama.U par navrata sam hteo od njih nešto da kupim i to je bilo strašno u odnosu na druge iz te branša.
pričaj mi nešto o e&m komercu ja sam gledao silažni kombajn kod njih i rastali smo se za 1000din a cene su im extra
Post je spojen: [time]1257353828[/time]
_________________________________________________
mityoo je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Sa MERCEDES motorom nemaš fabričke samo kućna radinost
Ovo nije tacno!
Ima fabricke sa Mercedesovim motorom!
ima ali su novije i imaju 130ks
 
Za koliko ::novac:: može da se nađe neka u radnom stanju, za ove ušminkane tražili su ranije 12-13000e.
 
Pitaj Didija jel ostala neka tamo kod njih, proletos je bila licitacija i nisu sve prodate!
 
didi je napisao(la):
Ima Rakovice sa fabrički ugrađenim mercedesovim motorima.
Kish jel si nekad kupio nešto iz EM komerca koje si meni preporučio u prethodnom postu:haha:
Pa sigurno bi me jeftinije izašlo da uvezem nešto od 120ks nego ona rajka koju oni prodaju.Oni su dosta masni sa cenama.U par navrata sam hteo od njih nešto da kupim i to je bilo strašno u odnosu na druge iz te branša.
ma jok,
sasvim slucajno sam nekoliko minuta pre tvog posta "ako uzmem drzavne zemlje...." gledao njihov sajt i video nju,pa rek'o samo da ti prosledim link....nije bila nikakva losa zamisao.
znam ja da je ceda odavno kantar izgubio...
 
Dragan18 je napisao(la):
jesam ti ja mozda solio pamet?

a evo je i moja bivsa rajka
a2wsqs.jpg
pravi "plavi zmaj"
 
Moja je '91. god., ima vise od trinaest hiljada r.s. , jednom radjena generalna :udri:, moram ubediti Spajkiya da je uslika i zakaci iste... sa Rajkom sam prezadovoljan..
P.S. Spajky mi je :ppozdrav: rodjeni braca(mladji).
 
ja sam kupio novu rakovicu 76 - 2003 g i imao sam u pocetku problema ali sada sam prezadovoljan
 
didi puno tražiš slučajno sam našao broj u oglasima pa ti mogu dati a ti se raspituj
 
Kupio sam novu rakovicu 65-s i nisam dobio nikakav prirucnik za nju dali neko ima za rakovicu i koliko treba da napravim sati da bih sa njom nesto teze radi orao tanjirao
 
Nazad
Vrh