IMR - Rakovica

Nov traktor i curi rezervoar , pa kako se ne sete da pogledaju tu mašinu za zavarivanje ... :udri:
 
Dragan18 je napisao(la):
koliko para? lep je

ne slazem se sa konstatacijom da kinez ima bolji traktor za te pare
_________________________________________________Post je spojen: [time]1243687378[/time]_________________________________________________
to za rezervoar je normalno pojava na rakovici :ppozdrav:
kako nesto lose, moze da bude normalno?
a cena je oko 8500e,na kredu.
 
pa kazem da je postala normalna pojava da je rezervar lose zavaren .. ja sam odneo kod jednog coveka u Stari zednik i on ga je naduvao sa kompresorom i stavio u korito sa vodom i gde je duvalo tu je vario sa bakarnim elektrodama i tako je vario dok nije pustao i ostavio ga je par dana na pod pritiskom i proverio ga posle par dana dal pusta kad je video da se pritissak nije promenio dosao sam po njega i kod novog gazde rakovica 65 nigde ne curi ;)

kod mene je jedino bio problem polumesecast semering ali je kupac resio za 200 din tad je imao 500 rc
 
IMT i IMR su nase masine i nikad ih netreba kuditi!! ja IMT nemam ali nebih mogao da kazem da su bolji neki levaci kad nas ej imt podigao a i imr jos od onih starih imr koje se idalje kotrljaju komsija ima dve i sa njima radi i jos jedan 558 ima 12 krava i radi preko 80 jutara zemlje (soje uljane repice zitarica kukuruz sirak stocni grasak livada) :ppozdrav:
 
didi je napisao(la):
Evo primera zašto ljudi kupuju stare rakovice 120?Ovo sam slikao danas kada je grupa nakupaca došla da odveze izlicitirane rakovice.

Sama konstrukcija ,menjač(CTF) i motor(mercedes) su original sa Rakovice.Ostalo je sređivano i doterivano.Hauba je komplet ručni rad.

unutrašnjost nisam slikao ali mi verujte da nije bolje sređena ni u Jankovom novom kejsu.

Primetio sam par rešenja koja nisu sa Rakovice. Tipa kompresora ali je direktan prenos ,a ne kao kod rakovice preko kaiša mnogo bolje rešenje.

ma de to moze biti bolje od jankovih masina ni rotaciju nema ::lose::
 
Jbt zivot isti Fendt, ::svaka cast::, ustvari mozda i jeste al taj voli rakovicu pa stavio njenu nalepnicu... hehehe :D
I jos da prednja maska ide u spic, da nije zaobljena, zajebo bi koga 'oces, mada i ovako moze :D
 
koliko para bi bilo potrebno za rakovicu 65 u nekom solidnom stanju? Jel zna neko koliko se krecu na vasaru u Rumi, godiste nebitno
 
bila je ekstra veruj mi ... i zadrzao bi je sad mi je zao sto sam je prodao mada da je nisam prodao sad ne bi imao rusa .
 
spartanje prskanje sejanje branje za potegnuti ......ma masina i po! gas je primala kao luda na milimetarski dodir . samo sto nije orac . i to je to . za 500 sati sto sam radio sa njom nisam uopste imao kvarova osim sto je semering na radilici otisao ali ga je novi vlasnik zamenio za 200 din. i radi ko doksa sad.


BOLJA Investicija normalno duze zadrzava cenu i kvalitetnije je odradjen. a ako budem imao para sledece godine pada ili rakovica 65 ili ferguson 539 novi.
 
tako nesto sam i planirao da nadjem pa bih je kasnije sredjivao.jel ih ima u rumi na vasaru?
 
bila jedna 60 stara za 2500 neznam dali je prodata a ti dragane sto nije rajka orac?? sa mojom orem dobro cak bi mogo sa 2 brzinom ali gde bacila bi brazdu daleko ja sve radim sa njom ona godisnje napravi bogzna koliko sati radi kosenje rasturanje sena baliranje nosenje oranje spartanje transport prikolica silazu sejanje tanjiranje setvospremiranje ali sada pomaze dajc orem i sa njim kad kupim vecu tanjiracu manje ce raditi rakovica! ODLICNA je
 
Nazad
Vrh