IMR - Rakovica

@ mityoo - još jedan OFF , Zekan nije bučan pa na tu temu nema da pričamo ! :haha: :haha: :haha:
 
Hm, da nisu mogli emajlirat taj auspuh, još je i na drugoj slici pojačavan...
Vidi u temi od ursusa, na mojem je orginal, znači 18g star, ali je emajliran i nema nigde ni točke hrđe, jedino je sada već malo bučniji, progorio je iznutra. Imam takav obični na malom imt-u, uf što ima zvuk kad se motor opetereti, dere se ko vrag...
 
I kako te sluzi za sada?,posto sam cuo da su jako losi traktori pogotovo za oranje ::lose pa reku da cujem od tebe kakvi su utisci?
 
za mene odličan, ali ne orem sa njim već sa sametom, a tanjiram sa rusom, sluzi mi pretežno za sijanje, špartanje,prskanje,branje kukuruza... za te poslove je savršen,dovoljno jak, hidraulični volan,okretan,ima već 1350 radnih sati, prezadovoljan sam.
 
fdwmlw.jpg
isprobavam nesto
 
dobar je to traktor samo jos nije proveren kod nas niti ga nema nigde u prodaji to je samo prototip...
 
nisam ga uzivo video!!izgleda lepo uopste nije ruzan kako li je motor menjac hidraulika itd neznam ako neko zna neka upise ovde!
 
ja sam taj model video na sajmu prosle godine, motor mu je s46 turbo 110ks i ima neki dobar menjac neznam koji tip ali ja mislim da je powershift sto je cudo za nasu fabriku traktora imr da napravi ovako nesto a hidraulika je standardna a kabina neka uredjena i dobra ali jbg dobar traktor samo ga jos nigde nema nikako da se pocnu serijski proizvoditi...
 
phoenixfendt je napisao(la):
ja sam taj model video na sajmu prosle godine, motor mu je s46 turbo 110ks i ima neki dobar menjac neznam koji tip ali ja mislim da je powershift sto je cudo za nasu fabriku traktora imr da napravi ovako nesto a hidraulika je standardna a kabina neka uredjena i dobra ali jbg dobar traktor samo ga jos nigde nema nikako da se pocnu serijski proizvoditi...
nije s 46 turbo nego ts 46 je sa turbo punjačem
 
kako ti se cini??posto si ga cuo kako i radi? izgleda odlicno izmisljena stvarno je lepa dovoljno snage ima hidraulika pozadi lepo izmisljena dopada mi se a neznam cenu!! znas li ti
 
Video sam ga ja na sajmu ali pre 5 god kada sam poslednji put bio.To su dobre traktorcine dosta bolje od IMT 5136.CTF menjac,prednji most motori IMR mada su ljudi namestali Mercedese od 170ks bez problema
 
Nazad
Vrh