IMR - Rakovica

ja sam imao garanciju 1 godinu kupio sam je 2003 god r 76 ako nadjem prirucnik pogledacu pa cu napisati sa koliko casova rada moze u teze poslove
 
30 radnih sati vozanje i to sa promenama obrtaja i cestim menjanjem brzina pa menjanje ulja nesmes voziti preko 2000 obrtaja (vozas se po selu) , 20 lagan rad menjanje ulja , a posle toga samo GAS :cao: ja sam moju tako razradjivao
 
Ja se ne secam kako smo razradjivali,ja sam bio u vojsci a tata je razradjivo,znam da je prirucnik procitao vise puta :D :ppozdrav:
 
2ai3twp.jpg


2u7wo6w.jpg

evo i moje rajke...
 
Nike Rakovca los traktor.Imam i ja jednu,jeste da je punoletna ali ide ko zmaj.Nije bas neka u oranju,ali za povrsinske radove i transpor je super.Sipas naftu i gas.Dva puta je radjena generalna.Prvi put posle 17 godina rada,a drugi put 2007.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2heM6HpJh4c&feature=channel[/youtube]


evo je i moja rajka u garenju prosle godine
 
Hoću druže rado ali ga tražim već par meseci jer je jedan član takođe tražio i ispada sada da sam ga slagao što mu nisam poslao a imam ga 100% novo novcijato.Sutra ću celu kuću da prevrnem i ima da ga nađem i skeniram :ppozdrav:
 
Inace rakovica je slab orac,a sve ostale poslove ona moze da obavlja bez ikakvih poteskoca barem kod nas na Teleckoj visoravni!
mi smo Rakovicu 65 agregatirali sa IMT 758(16 coli) i ore kao bilo koji MTZ, samo treba znati podesiti....
....u backoj mogu orati i bez raonika, kod nas na ritskoj crnici treba mnogo znanja
65-ica je pre svega idealna za setvu i medjurednu kultivaciju
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh