Čestitke za ponove.

Cestitke i od mene! Neka vas dugo sluze masine i zarade nove vece bolje... Sve najbolje! @ diklofen pristupio si velikoj porodici zvanoj yto i verovatno ces se kajati.... Ali zato sto to nisi ucinio ranije! :osmeh:
 
Cestitam svim koji su kupili traktore(@diklofen,@tucano i drugima kojima ni sam stigao da cestitam)ili neku drugu masinu,da Vas dugo i lepo sluze da sa njima provedete sto vise lepih trenutaka i da radite sa njima sa sto manje kvarova,neka Vas u zdravlju i veselju sluze dugooo......:ppozdrav:
 
diklofen druze da ti cestitam jos jednom pa da te dugo sluzi:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Biće sutra,valjda.Danas sam ceo dan jurio za neku zemlju.Na kinezu curka hladnjak ili gde već antifriz tako da serviseri već sutra ujutru dolaze da to reše.Nisam ni gledao gde je i šta je niti me interesuje.
 
I mi resili da konacno uzmemo nesto novo, a ne stalno polovno. Nas novi mezimac je Belarus 820 (klinci ga vec zovu beki), stigao je pre nesto vise od mesec dana i vec ima blizu 200 sati rada. Trudimo se da ga sto vise uposlimo jer je zato i kupljen. Pozdrav svima!
 
Da kazem da sam se i ja "ponovio",pre desetak dana sam uzeo pneumatsku Olt-ovu sejalicu od naseg clana bukur-a,meni se svidja kako izgleda,a nadam se da ce i tako sluziti,ovako to izgleda:

slika0405.jpg
 
Nazad
Vrh