Čestitke za ponove.

I ja se pridružujem čestitkama.
Šteta što nisi kupio neki odomaćen traktor, za ovoga nemaš koga da pitaš za savet, malo ljudi ih ima...

Ma ima ih ovdje, našao sam do sada 4 lika koji ih imaju (2 H-360, jedan H-355 i jedan H-36:cool: i to svi desetak minuta autom od mene. Prvo sam njih posjetio, raspitao se, skupio informacije, pa onda odlučio. Inače sam ovog dobio dosta povoljno, kad se uzmu u obzir kakve su cijene traktora ovdje u BiH. Htio sam ja da kupim Zetora 7045 kojeg prodaje Basic (i on je član foruma) ali nemam toliko para, Zetor 15.000KM, ne mogu ni da sanjam toliko novca.
 
I od mene sve cestitke za kupovinu traktora! proslog ponedjeljka i u moje selo stigao hurliman,covjek dobio od buraza iz Svice
 
Nikola čestitam ti na kupovini traktora i kombajna.Drago mi je da vidim da se iz ovog našeg bednog kraja neko razvija kao tvoje gazdinstvo.
Još jednom svaka ti čast druže.
 
Svaka cast na ponovi.Neka te sluzi dugo bez kvarova ,al jbg i mi mehanicari moramo od neceg da zivimo.:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::cool::cool::cool::cool:
 
Cestitam svima koji su pazarili masine.....@ nikola94 svaka cast,strava trkatorcina...
 
Nazad
Vrh