Deutz-Fahr

Ne napisa ti kolega Danger koliko love za taj kombajn?
 
da li neko zna gde se moze nabaviti tehnicka dokumentacija od Deutz-Fahr 2680
 
da li neko zna da li neko prodaje povoljno deutz-fahr 2385 i 2585 ??
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234888648[/time]_________________________________________________
i da da bude kombaj iz srbije..
 
ma nebojim se ja tih vazdusara :haha: :haha:,mene je strah da neko nekupi laverdu,onda sam ga nagrabusio,a sve ostalo je kesa
@dusandosen
sto bas 2385,od mnogih sam cuo da imaju neku bojku,neka pucanja sasije,navodno mu idu svi prenosi, sajbe, spaneri, itd sa leve strane,pa je optercenje sa te strane i navodno puca mu sasija,cuo sam od njih bar pet,jedan je imao u mom kraju i prodao ga zbog tog dole u srbiju,a to mi rekao i covek gde sam ja uzeo klasa da niposto taj model......bolje uzmi 2580 ili 2680 ako vec oces manji kombaj,2580 ima 4 slamotresa a 2680 i 2780 5 slamotresa,do koliko para te zanima da se raspitam
 
ma nikako da mrdnem iz sida,stalno ovo vreme :kisa:,jutros kad sam ustao imam sta o da vidim,nemogu da nadjem auto u sopstvenom dvoristu,ajd izmeri debljinu senzora i duzinu bez kabla,,samo metalni deo
 
moze i 2580 i 2680....mozda negde do 15-16 000...aj raspitaj se pa javi...e ali odavde iz srbuje...pozdrav
 
Za dosena ,ima 2480 u rumi kod Bosnica ,nije daleko pa vidi,ovaj 3580 ce biti skuplji,ali svi iz serije 2 imaju problem sa pucanjem sasije.Ah da ima u lojanicama kod sapca 2685 pa mozes i taj videti
 
pa mozda i bi stimo ako je ono crveno na remenici magnet , posto i moj radi pomocu magneta,
bas imas jedan viska ::namigivanje::
samo neznam na kom principu radi dal je senzor mikro prekidac il se u njemu indukuje odrezeni napon
 
jeste magnet je,na klasu ima takvih senzora i haj,taj je od obrtomera i opterecenja motora,mislim da bi ti taj stimao,stavis dve zenske stopice i iskoristis svoj kabli,provericu taj koliko je nego nisi mi stavio koji je fi tvog senzora da vidim na drugom mestu ,ajd izmeri
 
kad stavis taj senzor od klasa ima far da ide duplo brze i nece da se greje motor :haha:,salu na stranu,klasov senzor prava sitnica 100e,imam coveka koji radi te senzore i kaze da moras znati na kojem principu radi,da li u sebi ima rid-relej ili kako vec,on ima raznoraznih i cene su oko 30e,vidi ako imas nekog majstor struju da ispita unimerom e sad ako je tvoj crknut ko sto jeste :sta:
 
Nazad
Vrh