Deutz-Fahr

nismo se mi prepirali mi smo samo pokusali neke stvari da razjasnimo :ppozdrav:
sigurno je dvije zice plava i smedja :osmeh:
 
pozdrav ljudi,treba mi pomoc imao sam starog klasa dugo,sada trazim drugi kombajn. covek mi nudi deutz-fahr 87.god. 2,70 kosa sa seckom i kabinom.navodno ima samo 800 sati rada izgleda ok. mada nisam detaljno gledao i sve to za 11000e .vredi li
 
800sati rada je nemoguce il si ti pogrjesio u pisanju
koji je to DEUTZ FAHR, :sta:
ako imas koju sliku postavi al ja mioslim da to nevrjedi te pare , otkud tolko mala kosa 2,70
 
Što je ne moguće, mali kombaj verovatno iz malog domaćinstava, ispada po tome da je radio 40-ak sati godišnje, znači da je moguće. Možda je mali Đura770. Kako god jaka je cena, ali ako stvarno ima 800rs i sečku, možda i vredi toliko.
 
Al covjece... 11 000€je bez obzira na sate previse para!

JE, Djuro je dobar, al opet, toliko dobar nije... Vjerujem da se radi o DF Farmliner, sto je isti klinac kao i Djuro Djakovic 770...

800 radnih sati,a 87 godiste... taj kombajn je vise stajao nego radio, a koliko cujem da je za kombajn bolje da radi, nego da stoji i da ga hrdja jede veci dio godine.

Ako grijesim, ispravite me, ali sjecka na malom kombajnu nije bas neko najsretnije rjesenje...
 
cuj ako je kombaj u dobrom stanju nije to puno , al mi je sumljiv sa tim satima jer nije mi logicno da je neko uzeo kombaj da mu radi samo 5 dana u godini, to godiste mora imat vise sati ,al opet ima svakaki cuda pa je i to mozda moguce .
volio bi kad bi znao koja je brojka fahra
 
Covjece, 11 000€ nije mala para za tako mal kombajn...

a 800 radnih sati da ima, to je jako sumnjiva brojka, jer taj kombajn nije nikad u zivotu nije bio rentabilan, a opet ga je gazda drzao tolike godine...

A ako zbilja 800 sati ima, u sto sumnjam, onda bi MOOOOZDA i vrijedio 11 000 al opet, ne mogu se dojmu oteti da su to prevelike pare...
 
mladen je napisao(la):
jer nije mi logicno da je neko uzeo kombaj da mu radi samo 5 dana u godini,

Što ti je ne logično, ja kad uzmem sebi toliko će raditi. :cao: možda neće 5, ali ne više od 10.
 
slike su mi ogromne ne znam kako da ih stavim + spor internet inace ne rekoh da je zelene boje guglajuci sam nalazio crvene ovaj je prvi zeleni , inace razmisljam da mu dam 10000e .kod mene bi radio 30 - 40 ha god. mojih 10-ak + komsije i prijatelji i samo zito,jecam,ovas i soja
_________________________________________________Post Merge: [time]1233746305[/time]_________________________________________________
 
Ovaj izgleda da nije puno posla napravio... Pogledajte samo koliko mu je jos boje na puznici ostalo.

Al opet kad pogledam prednje gume, na slikama se cine dosta potrosene, sot ce reci da je radio dosta, ako nista drugo samo se po cesti vozio.

Pogledaj u kakvom je stanju pedala kvacila i odma ces znati koliko je napravio posla ;)

Dosta uredan stroj kako mi se cini...
 
recite ako ima nesto posebno u vezi deutz-fahra na sta da obratim posebno paznju prilikom pregleda ima li neku slabu tacku
 
Nazad
Vrh