Deutz-Fahr

Firma se zove Mikron iz Sirig(na putu NS -Srbobran)tel:021/849-538,849-651 pa pokusaj. Danger, od koga si kupio kombajn i odakle je covek,sta ima od delova za fara?
 
nema mnogo delova,a moze po porudzbini,stize mu svakih 5-7 dana,osnovno je imao neke kajseve sumaher nozeve nozice za kosu obicne sumaher,plastike na pikap na puzu hedera itd,Aca iz klenka tel.063 7721604
 
kolega pingo je to detaljno posliko svaku etapu :D samo sto je njemu olaksavajuca stvar sto ima viljuskar pa se moze igrat sa njim.
dok ja grlo otkacim sa kukuruznim adapterom i kad zavrsim adaptaciju onda samo zakacim grlo a adapter ostane

 
evo jedna fotka za kolegu Mladena,da neispadne da samo klas ima pomoc na slamotresima,o tome je razmisljao i dzoni
 
ovo je druze zesca sukuradja ovo prvi puta vidim .
nesto mi je boja sumljiva a i te resetkice na slamotresima da to nije na DJONDIRU
 
danger je napisao(la):
evo jedna fotka za kolegu Mladena,da neispadne da samo klas ima pomoc na slamotresima,o tome je razmisljao i dzoni

Mislim da je danger pomenuo da je na John Deer-u .
 
denger vidio sam u zmajevoj temi da si nesto petljo oko senzora pa reko da te pitam znas li mozda gdje bi mogo nac senzor za hektomjer LH1000 sto bude na tocku treba mi za FAHRa
 
nije to petljanje vec doktorat :osmeh:,jer nema u zupanji :osmeh:,okaci fotku da vidim kako izgleda,jer nisi mogao iz originala da nadjes
 
nema u zupanji moze se narucit al je papreno.
izgleda isto kao i onaju sto si sliko sa navojom samo sto iz mog izlaze dvije zice , moje malo kraci i mesingani je
 
denger evo sliko sam senzor koji se nalazi na grlu posto onaj na tocku nisam mogo pric slikat al su u potpunosti isti , znaci kraj senzora prolazi magnet koji je pricvrscen na felgu isti takav kao na slici

 
koliko zica koristi senzor 2,3,4?,jesi probao taj sa grla na tocak da vidis jel sigurno on nevalja,probaj im zameniti mesta,gde se rastekava taj kabli od senzora
 
senzor koristi dvije zice, nisam probo zato sto je na onom sto je na tocku licne precvikane uz sami senzor pa sam ja to probo da nastiklam pa ne ide a i sam senzor ima na sebi ostecenja.
kabal od senzora ide direktno na hektomjer ne rastavlja se
 
da se nije nahvatalo blata na tocak pa skenjalo senzor i kabli,koliko tebi onda treba kabla od zadnjeg tocka ako ide direktno na hektarmetar,ili moze bez kabla samo senzor
 
e bas tako blato je problem zato sto je svabo napravio neki slabasan nosac pa ga je savilo i tocak je trljo od senzor .
e sad ako nadjem senzor ja cu da napravim nosac na svoj nacin (svojski) jedino ce moc tocak otpast :osmeh:.
moglo bi jedno 4m posto je taj senzor i bio stiklan negdje kod spirale neovrsene mase.
imasli koga da radi te senzore :sta:
 
pokusacu da ti nabavim senzor,secas se one prepirke oko hektarmetra :osmeh:,i gde je sada bolje,na zadnjem tocku ili napred na poluosovini gde senzor nije izlozen kojekakvim sranjima,ma bolje nazad da ga blato sredi......jel sigurno dve zice
 
Nazad
Vrh