Deutz-Fahr

mityoo nisi bio u toku rasprave i ne pratis ::lose::
konstatovalin smo kad ferdzi nakacis 11t tereta da je onda samo za presu :cao:
 
Cao momci!Imamo DF3610 hts 91 god i nismo sa njim radili kukuruz pa me interesuje kod adaptacije kako se steluje ts ,da li se samo smanji brzina ili se jos sta steluje.Cuo sam da pravi dosta loma ali kod nas nema farova sa ts da bih to video.Unapred hvala! Za Georgija ,ima DF1620 u srbobranu kod nekog pekara ali neznam detalje
 
pozdrav pedja. odakle si .
nesmije biti loma ako se pravilno nasteluje moras broj obrtaja smanjit na drugom bubnju i polozaj dtuge korpe staviti na sredinu, a i prva korpa bi trebala biti malo raspustenija nego kod kombaja koji nema TS.
kaku imas glavnu korpu posto imaju tri vrste kukuruzni korpi. tebi bi trebala verzija sa okruglim sipkama poprjeko postavljenim.
daj malo stavi slika od tog kombaja :ppozdrav:
 
Cao Mladene! Ja sam iz srema a korpu i blinde sam nabavio od ĐĐ1620 ali je korpa klasična.Dobro je da sad znam pa cu do sezone da nabavim originalnu.Kombajn ne mogu jos da slikam jer je u supi zatrpan ostalim masinama ali na proleće stižu slike.Za koji dan nam stiže pojačanje 3580 pa ću njega da slikam.Kako su se kod vas pokazali DF3580 i3610?
 
jel ti to preprodajes kombaje.
3580 i 3610 su odlicni samo rjeci hvale , kad bi mogo uzet nov 3580 ja bi ga uzeo.
 
Pa i prodajem ali vise mi to doterujemo pa odradimo sezonu ,malo izremontujemo ako ima potrebe pa ga onda prodamo. Gde nabavljate delove posto planiram ozbiljan remont na 3610 pre sezone. Trebaju mi otprilike svi lanci i lezajevi i kompresor klime i jos ponesto za keder.
 
lance uzimam u demetra Stara pazova. kompresor klime moze i od nekog auta da se prepravi nosac.
odakle uvozis kombaje
 
Jel ima neka ozbiljnija kombinacija za lance jer bas i nisam zadovoljan sa Demetrom.Trebace mi i delova za heder(pik-ap prsti,plastici klizaci itd)pa ako ima neka firma da drzi delove za DF molio bi za adresu.Koji je ovo tip MF,godiste ,stvarno isti DF
 
MF-7242 ,2002g
neznam ja sam zadovoljan sa demetrom radili su mi lopatice ovrsene mase nisu skupi a kvalitet zadovoljava.
imas u hrvackoj vinkovci SLAK-00385-(0)32-332741 Ul-gunduliceva 23
zupanja KLARUS 00385-(0)32-833143
 
onog MF si garant skino sa francuza,iz kog mesta si pele,kakvi ti prsti trebaju,ako shumaher znam gde ima org iz austrije stiglo a ima i plastika
 
Ma puz na hederu je losiji pa bi trebalo izmenjati pik-ap prste i sve sta jos ima tu.Sumaherova je kosa ali to nabavljamo u Sirigu ako na te mislis.Pa Demetra mi ne gine ako ne nadjemo nista kvalitetnije jer cemo da promenimo bas sve lance. Gde uzimate lezajeve,al da budu neki kvalitetniji?
 
sta ima taj u sirigu od djelova.
denger znasli mozda gdje bi mogo u srbiji nac nozica od vertikalne kose (SUMAHER), oni su uski a izduzeni i trljaju jedan od drugi
 
Mladene taj u Sirigu prodaje nozeve za kose svih tipova i duple prste.Mislim da se firma zove Mikron i da imaju svoj sajt
 
nisam na te mislio,nego covek gde sam uzeo kombaj je imao i stalno dovlaci delove najvise za fara,koliko placas tamo sumaher prst dupli?lezaje veka vetrnik ili NS na raskrsnici gde se ide levo prema sajmu od pravca B.palanke tu skrenes desno i odmah sa leve strane "optima" fag ili ina lezaj,vidi se sa semafora radnja,nema sta nema,neznam mladene za te nozice mogu da se raspitam,jel to bocna kosa sto koristis za repicu
 
da to je bocna vertilalna kosa na stolu za repicu nemogu da ih nigdje nadjem.
hvala bogu vec dvije godine nisam slomijo dupli prst pa nisam skoro uzimo i neznam koja je cjena kolko su kod tebe :sta:.
a i rjetko ces kad sumaherov prst slomit jer su kod njih nozici oslabljeni i pucaju ko ledenica al se zato mjenjaju bez vadjenja kose jer su nozici na sarafima, jedino ako u neki panjic direktno udaris u prst onda ga savije a u slucaju kad naleti na zeljezo samo nozici odu
 
Nazad
Vrh