Šećerna repa 2011 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
8.348
Lokacija
Golubinci
Otvaram ovu temu jer sam u celosti zadovoljan sa prinosom i zaradom u prošloj kampanji. Površine pod šeć. repom cu povecati pa me interesuje vaše razmišljanje na ovu temu. :ppozdrav:
 
mica967 je napisao(la):
Otvaram ovu temu jer sam u celosti zadovoljan sa prinosom i zaradom u prošloj kampanji. Površine pod šeć. repom cu povecati pa me interesuje vaše razmišljanje na ovu temu. :ppozdrav:
Verovatno ćeš ostati usamljen sa ovim mišljenjem....
 
Ajde Roberte reci već jedared!Svi željno iščekujemo tvoju izjavu a ti nas držiš u neizvesnosti. :haha:
 
ako uzoremo njive, onda jedno 12 jutara repe i isto toliko soje.
ocekujem cenu od 3.5 dinara kg, jer cena šećera je prešla 800 dolara/t za isporuku u martu, dok je za decembar 2011 za sada preko 600 usd/t.
nikada nismo ugovarali proizvodnju, jer sami finansiramo celu proizvodnju, pa necemo ni ove godine.
 
Ja još uvek izvlačim rod 2010... ::lose:: ::lose::
Još par dana i gotovo, ako bog da...
 
mityoo je napisao(la):
Ja još uvek izvlačim rod 2010... ::lose:: ::lose::
Još par dana i gotovo, ako bog da...
Imali smo i mi tih problema pre dve godine i znam kakva je to muka osetio sam je na svojoj koži :ppozdrav:
 
i ti i pored takvih problema sto si imao u kampanji,ti i dalje imas takav entuzijazam(valjda se tako kaze) za dalje poslove sa njom?
nije te slomilo to sto si usao u duboku zimu sa neuzoranim zemljama,ne izvadjenom repom?
 
Interesujeme dali neko zna koliko koja mašina učestvuje procentualno u ceni vađenja šecerne repe, mislim na sekač-tarup, utovarivač i vadilicu :ppozdrav:
 
Ma ne to mi treba za jednog drugara imaju zajedničku liniju pa da se vidi kolko je čije a što se tiče Holmera lepa šala. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1294317475[/time]
_________________________________________________
Mityoo jel izvucena sva repa :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh