Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

SAKULJAN je napisao(la):
Hvala
Nekipuje ima novu ciradu nove gume svih 6 i to good year sve ima dosta jaku sasiju dugacka je 7,5m u planu mi je da joj izbacim srednju osovinu i da bude dvoosovinka
Dobra je za te pare , služiće te dugo .Stvarno a što da izbacuješ osovinu? :nono: Bolje da napraviš šuber (kod nas to tako zovemo ,otvor za istovar rinfuze) , i gas. Nego jel se stranice otvaraju u donjem dijelu , to je dobro i ako nema kipe ako imaju rampe na silosima itd.A da su sve gume nove vjerovatno si mislio solidne ::namigivanje::.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Sutra cu vam slikati gume pa cete videti prikolica stoji 6 meseci u mestu vlasnik je penzioner i nesto je bolestan pa sada prodaje i kamion i prikolicu ja sam uzeo samo prikolicu
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Šta mislite koliko vredi kamionka, 18t, gorica, kipuje, dupli točkovi, ostalo bi trebalo da je OK idem sutra da je vidim.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

daj neku sliku...
ja sam platio 14 t kiperka dupli tockovi 1500 eura, alu stranice..ali bas nije neka u extra stanju bila
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

miroslav78 je napisao(la):
daj neku sliku...
ja sam platio 14 t kiperka dupli tockovi 1500 eura, alu stranice..ali bas nije neka u extra stanju bila
Daj sliku..da vidimo :sta: da vidimo pazar :ppozdrav:
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

to sam kupio pre dve god...
Post je spojen: [time]1294216312[/time]
_________________________________________________
ndkrl.jpg
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Pa to je to....ja sam kaparisao Utvinu kiperku za 2000eura,samo je nisam dovukao kući..kad otopli :cool:
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Gume zavejao sneg pa je džaba slikat.
Oko 6600 kg je teška utva nosivosti 14000 kg sa dve osovine dugačka 6.6m.Na njoj su bili dupli točkovi arnjevi i rol-on cerada.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Zaboravio sam da je slikam a i pod snegom je biće slika kad je doteram, nosivost u saobraćajnoj je 20t, lepo izgleda, dve osovine, dupli točkovi.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Evo slike malo su gume od blata ali se nadam da se vidi,svih 6 su iste
i2jcza.jpg
b9f0g7.jpg
svnptv.jpg
258bdzq.jpg
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

druze moj,ako te neko pita,to su ti protektirane gume ::namigivanje::
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

I, sta fali sto su protektirane, ako su stranice guma dobre... Nece ta prikolica ici beze od 30lm/h puna tereta, tako da su njemu te gume VJECNE...
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Bobo je napisao(la):
I, sta fali sto su protektirane, ako su stranice guma dobre... Nece ta prikolica ici beze od 30lm/h puna tereta, tako da su njemu te gume VJECNE...
naravno da ne,al' je on tvrdio da su gume nove.
e sad nova i protektirana guma,ima razlika...
 
Nazad
Vrh