Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Jako redak traktor. Ja ga nikad nisam video u zivotu. Ako ljudi vuku sa 577 jednu bez problema, tvoj traktor bi vukao dve lagano. Sto se tice policije, vidim da svi kukate. Kod nas nije tako. Tolerisu nam nedostatke u sezoni. Ja sam prevozio kukuruz 5 dana ceo dan sa traktorom bez rotacije, kocnica za prikolicu, svetla.... Prolazio pored njih, nijednom me nisu zaustavili.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Farmer II je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
U Maksimalna opterecenje 8t po osovini i 10t na vcnoj osovini ,
DA li bi mogao ovo da pojasnis :sta: Sta mu to dodje, da prednja osovina na dvoosovinki moze da trpi veci teret od ove zadnje osovine?
Na kamionu ima vucna osovina , prokolica nema vucnu osovinu ::namigivanje::
Matić je napisao(la):
Naš zakon je kao šupalj zub Rale a i savršeno me zaboli za isti.
:haha: :haha: za bolove se obrati lekaru :haha: :haha: :haha: MI samo caskamo
Ja u sobracajnoj od kamiona drzim 2x1000din i kad me zaustave ja im samo pruzim , ako vrate pare
ja :udri: :udri: ako nevrate onda :cool: samo se plasim pitanja ; - a za kolegu
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ma kod nas je stršno kako rade, za svaku sitnicu se zakače...
O pretovaru da ne pričam, samo rašire vagu (izgleda kao ćebe) i rade ljudi.
Bilo je slučajeva da u sred sezone isključe toliki broj vozila iz saobraćaja da napune prizmu za repu sa vozilima ::lose::
Post je spojen: [time]1292621582[/time]
_________________________________________________
Odo ja u OFF ::sramota::
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

milan_spay je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Naš zakon je kao šupalj zub Rale a i savršeno me ....
A šta sa odnosom mase vučnog-vučenog vozila, dužine skupa vučnog i priključnih vozila, zatim odnos snaga-masa tj. tereta?
Sve su to oni "definisali" lepo da sa traktorom od 80ks praktično dve zmaj prikolice su mnogo...
Razmišljam se o kupovini dve kamionske prikolice, imam traktor od 210ks i mase od približno 9500kg
koji će to moći da vuče, ali šta sa ukupnom dužinom skupa vozila koji ne sme da prelazi određenu dužinu, nažalost taj podatak sam zaboravio ::sramota::
Za masu , prikljucno vozilo ne sme biti teze od 1/3 vucnog vozila .
Skup vozila preko 12m podleze E kategoriji za ostalo ::sramota:: 25 vozim casove za E pa cu se raspitati , neznam za F kategoriju
Post je spojen: [time]1292621734[/time]
_________________________________________________
Pretovar :nono: pa 90% kamiona ima pretovar
Ja ga 2 puta nisam imao :haha: :haha: :haha: jednom vozio drva za skolu i jednom sebi terao 5t uglja
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Mi nemamo tih problema sa policijom čak šta više mislim da se to zove sreća kada pročitam kako negde kažnjavaju i zaustavljaju sve redom.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Matić je napisao(la):
Mi nemamo tih problema sa policijom čak šta više mislim da se to zove sreća kada pročitam kako negde kažnjavaju i zaustavljaju sve redom.
Na jednom predavanju koju je organizovao fond za ruralni razvoj opstinr bili su i organi reda koji su odrzali kratko predavanje o novom zakonu o sobracaju , i bilo je ; ni do sada vas niko nije ometao da radite vas poso , necemo ni nadalje , al samo u nasoj opstini , za druge opstine vam nemozem pricati
Odosmo u OF , al zato kamione deru
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

milan_spay je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Naš zakon je kao šupalj zub Rale a i savršeno me ....
A šta sa odnosom mase vučnog-vučenog vozila, dužine skupa vučnog i priključnih vozila, zatim odnos snaga-masa tj. tereta?
Sve su to oni "definisali" lepo da sa traktorom od 80ks praktično dve zmaj prikolice su mnogo...
Razmišljam se o kupovini dve kamionske prikolice, imam traktor od 210ks i mase od približno 9500kg
koji će to moći da vuče, ali šta sa ukupnom dužinom skupa vozila koji ne sme da prelazi određenu dužinu, nažalost taj podatak sam zaboravio ::sramota::
Po starom bilo 18metara.... kod nas su zaustavljali traktore koji su vukli dve kamionke i merili su ih.... Nema šanse da bude kraći.... Ja sam sa ursusom, jednom kamionkom i jednom zmajevkom 17.5metara....
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ja se danas ponovio svidela mi se i resio sam da je kupim
2qnvae1.jpg
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Jel ta kipuje? Čini mi se da ne.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Hvala
Nekipuje ima novu ciradu nove gume svih 6 i to good year sve ima dosta jaku sasiju dugacka je 7,5m u planu mi je da joj izbacim srednju osovinu i da bude dvoosovinka
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

SAKULJAN je napisao(la):
Hvala
Nekipuje ima novu ciradu nove gume svih 6 i to good year sve ima dosta jaku sasiju dugacka je 7,5m u planu mi je da joj izbacim srednju osovinu i da bude dvoosovinka
nove gume,daj molim te....da si rekao da su protektirane,
pa ajd,nego nove....
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

ma ja od naseg vulkanizera dobio polovne,protektirane,al su lose za saobracaj,da nosim iz dvoriste...ni hvala da mu ne kazem,samo da odnesem. :haha:
 
Nazad
Vrh