Kamionske prikolice u službi poljoprivrede.

Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

zike je napisao(la):
33u8hi1.jpg
samo kamionka.dobro ona posluzi i za repu
2gujt4p.jpg
:D
Meni se ova prikolica svidja.... :D koja bi joj bila cena..otprilike ::novac::
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

oko 1000...teska k'o ta zemlja na tockovima...
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

KishRobert je napisao(la):
oko 1000...teska k'o ta zemlja na tockovima...
KS 1000e ? placam 1500e i da ima papire
Post je spojen: [time]1292016582[/time]
_________________________________________________
Moze i troosovinka - ili za mene bolje 3 osovine
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Da li neko zna da li ima da se kupi dobra kamionka,kiperka oko 14,15t.
Samo kamionka,nikad vise zmajevka..
veliki pozz
i poseban pozdrav za Kishroberta :cao:
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Jedan čovek iz sela je tražio zmajevku da kupi i umesto nje za iste pare kupio Fapa sa prikolicom. ::namigivanje::
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

zorancile je napisao(la):
Jedan čovek iz sela je tražio zmajevku da kupi i umesto nje za iste pare kupio Fapa sa prikolicom. ::namigivanje::
samo za odrzavanje i registaciju treba 2000e godisnje
hoce li to biti rentabilno?
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ne znam, kupio ga je pre 2-3 godine, vidim da ga ne prodaje.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ja posedujem Gošinu kiper kamionku i prezadovoljan sam,pa Zmajevku kačam samo po potrebi,samo evo savet za sve kamionke imaju duple točkove ja sam kod mene to poskidao i stavio felme samice sa gumama R 22.5 385/65 pa verovali ili ne sa 12tona tereta u njoj išao sam po sojištu i kukuruzovini za kombajnom u pratnji i to na ovakvoj godini,a do ovim godinama sve mi se blato lepilo izmedju duplih točkova i kočilo me. Ako nekoga interesuje kako to izgleda mogu i slike da postavim
:D
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

stiv je napisao(la):
zike je napisao(la):
33u8hi1.jpg
samo kamionka.dobro ona posluzi i za repu
2gujt4p.jpg
:D
Meni se ova prikolica svidja.... :D koja bi joj bila cena..otprilike ::novac::
Al bez Volva nebi isla
Post je spojen: [time]1292092685[/time]
_________________________________________________
Koliko se krecu cene takvih prikolica .a nesto sam nacuo da nece smeti sa traktorima da se vuku na zelene table , zna li ko takve informacije
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

umete li vi da qutejete?
bog vas j%%% pa jel od juce sedite za kompovima?
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Mačvanin 82 je napisao(la):
Ja posedujem Gošinu kiper kamionku i prezadovoljan sam,pa Zmajevku kačam samo po potrebi,samo evo savet za sve kamionke imaju duple točkove ja sam kod mene to poskidao i stavio felme samice sa gumama R 22.5 385/65 pa verovali ili ne sa 12tona tereta u njoj išao sam po sojištu i kukuruzovini za kombajnom u pratnji i to na ovakvoj godini,a do ovim godinama sve mi se blato lepilo izmedju duplih točkova i kočilo me. Ako nekoga interesuje kako to izgleda mogu i slike da postavim
:D

Slike su uvek dobrodošle!
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Ja sam za tu gosinu prikolicu dao 2400e proslo leto
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Jedno pitanje za ove što imaju kamionke sa duplim točkovima, jel se vama hvata blato između točkova kad ih vučete po njivi ili po seoskom putu?
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

da,kad se nakupi,tesko ide.

al' ljudi,gledajte simpl tockove i alu stranice,manite se tih bedevija ako nemate kuronja da to vucete!
nas 3 okrenemo nase kamionske po betonu kako hocemo.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

mims je napisao(la):
Jedno pitanje za ove što imaju kamionke sa duplim točkovima, jel se vama hvata blato između točkova kad ih vučete po njivi ili po seoskom putu?
Pa ako se vuce po njvi , ako je samo malo mokro ona ce da nahvata blato i da se vuce sve teze i teze,jer sve vise lepi novo blato, ako se vuce po seoskom putu, malo je bolja situacija jer je put ipak vise utaban, mada ako se i to raskaljavi preko mere, desice se ista situacija.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Cujem nesto da po novom zakonu nemogu da se vuku kamionske prikolice sa traktorom,dali znate nesto o tome ja jos uvek pregovaram za jednu prikolicu pa me to sada malo koci i zabrinjava
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

Sa duplim tockovima kada se nakupi blata nece ni tockovi da se okrecu.Katastrofa.Kada je blato bolje je ostaviti kuci.
 
Odg: KAMIONSKE PRIKOLICE U SLUZBI POLJOPRIVREDE

SAKULJAN je napisao(la):
Cujem nesto da po novom zakonu nemogu da se vuku kamionske prikolice sa traktorom,dali znate nesto o tome ja jos uvek pregovaram za jednu prikolicu pa me to sada malo koci i zabrinjava
Mogu se vuci sa traktorom ako su atestirane.
 
Nazad
Vrh