Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Kopajko sve čestitke kao i Tomi čiji su mladi kao iz crtaća.Ja očekujem prinove sutra-prekosutra,pa će mo videti kako će ispasti.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Najslađa fotografija. Mali od par dana.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Evo slike jos jednih malaca od juče ujutro starih 1 dan i evo slike njihove mame i ćalca.

4hv8yg.jpg


w0i7i9.jpg


b7fard.jpg
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Otac je nekakva kombinacija šarca ili se varam?
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Kopajko, lijepi su :D kako mladi tako i ponosni starci :haha: Jel ovo neki novi kavez? Ne sjecam se ovakvog poda na slikama prije :sta: Moji dobili dlaku, al opet se ne vide kad je u kavezu tamno :( Slikat cu ih kad pocnu izlaziti iz kotilice
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

@Toma13
Jeste sarac i jos nesto ukrsten ali povuko je na sarca.

@perje
Hvala na komplimentu prenecu im :haha: Nije stari su kavezi oni od pre uvek je pod bio od cesce zice a okolo krupnija zica. Moguce da te je ugao slikanja zavarao pa ti se pre cinilo da je pod isti kao i zica okolo. Okca za pod su 1cm x 7cm a okolo je 2,3cmx2,3cm.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Izgleda jako čvrsto :D no, nećemo o tome, da ne odemo u off...
Jesi li zadovoljan ženkama pošto im je prvi put? Kako su se okotile?
Da dodam, moja otkad je počela dojiti pije dnevno oko litru vode, a prije nije ni 4 dl, tako da pazi da ti pojilica ne presuši ::namigivanje::
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Cvrsto je cvrsto je ko da je betonirano ali i ::novac:: necemo o tome admini nas gledaju :haha:

Zadovoljan sam nije da nisam samo da odhrane lepo to sto su okotile. I piju vode vise i jedu vise primeti se. Imaju uvek vode redovno im dopunjujem pojilice. Sto se tice broja malih napsiao sam to negde al evo i citata.

kopajko je napisao(la):
@akacija
Prva 5 komada ali nije bio srecan kraj mojom krivicom jer nisam znao da je skotna pa nisam stavio kotilicu, slamu ....
Druga 8 komada i 1 je u medjuvremenu ugazila.
Treca 9 komada i isto 1 ugazila.

Sve tri su se prvi put kotile. Prva i treca zenka su samo jedan naskok primile muzjaka pri ponovnom parenju kroz 8h nisu primile kao i na kontrolnim parenjima za 5 dana a eto ostale su skotne.

Hvala na cestitkama :ppozdrav:
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Podloga ti je za 10, ja takvu žicu tražim već duže vrijeme :D
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Podloga koju ima kopajko imam i ja .Zove se Rabbit a Italijanski proizvod je.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Nece mi valjda zameriti zbog jednog off topica a kge semoze nabaviti ta 'rabbit' podloga
 
Kopajko neka je sa srecom novo leglo i da bude jos puno takvih :ppozdrav: pa mora biti sve uspesno kad im je tata mesan sa Saronjom ::namigivanje::
 
Od šest ostalo 2. Ostali bili van gnezda i uginuli Sada im je 20 dana. Jedu uveliko. Osetna razlika od varijante kada ih ima više. Majka im je uspešno parena na treći dan. Prvo koćenje.
[/URL514.11.2010058.jpg]]
Post je spojen: [time]1289785400[/time]
_________________________________________________
Prvo koćenje 3. Ovo je drugo 5. Ide na bolje. 14 dana.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Kopajko banda ti je odlicna koje su rase u pitanju.
 
Ebem li ga koje su rase mesani su tesko je precizirati.
Ovi od 8 dana su mesavina sarca i ovnolikog a ovi od 5 dana su sarac i majka je skroz bela sad dal vuce na novozeladsku belu posto znam da covek od koga sam nabavio ima tu vrstu nesto. Vidim da ovi od 5 dana 4 komada vuku na holandskog po bolji a otac i majka ne lice na holandskog kunica.
 
Aaaa Kopajko prelepi su nema sta.Cestitam i Alfi... i da nazdrvimo uspehu opet :ppozdrav: odosmo u totalne alkose od ovolikog nazdravljanja.Momci svaka cast
 
Nazad
Vrh