Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Kakva crna sijalica meni se prosle god okotola zecica na sv.Nikolu bilo -20 i svi opstali bilo ih 7 a juce mi se okotile 2 mesanke,slikacu sutra pa cu da postavim slike :D
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

žećo makar šta ukiseljeno pa mora svježe prokuhano,pa od kiselog bakterije vrenja napadaju organe
i štetno je kao i kvasac u kruhu,ne daje se u litrama da se dcl svaki 4 dan...
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Pa lako je vama koji cuvate zekice nna podu, ja imam viseche kotilice, nemoze da se zagreje samo od sebe, sa svih strana hladno.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Ljudi, moja kalifornijska se prvi put okotila, izgleda tokom noci. Dodem ja u kunicarnik, vidim nje nema kraj vrata kaveza. Ja otvorim, ona u kuyu kraj kotilice. U kotilici ima dosta dlake. Nisam gledao kakvi su mladi. Pogled cu navecer. Ta kunica uopce nije bila nervozna ovih dana. Ako su kunici zivi, ostaje ona u rasplodu :D. Zivjeli :ppozdrav:
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

smoky je napisao(la):
žećo makar šta ukiseljeno pa mora svježe prokuhano,pa od kiselog bakterije vrenja napadaju organe
i štetno je kao i kvasac u kruhu,ne daje se u litrama da se dcl svaki 4 dan...
Jesi li ti to probao tako uraditi s mlijekom,ako jesi uspješno -svaka čast,i nije dobila proljev:haha: nemoraš se bojati mliječno kiselih bakterija i kvasaca,oboje imaju svoju nezamjenjivu ulogu u organizmu.
inače sam neki hebeni prehrambeni tehničar ::namigivanje::
Post je spojen: [time]уторак, 02. новембар 2010. 02:59:41 CDT[/time]
_________________________________________________
smoky
To o peletima da se nedaju mladima do dva mjeseca to ti je rekla konkurencija,a tako je jednostavno-pogledaj sadržaj peleta,svaki sastojak ima svoje zašto.
:ppozdrav:
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Vjeruj mi nije papir i praksa isto oni tamo ne napišu kako davati u kojoj mjeri,sve ja razumijem to za sastojke ali na vrečama od peleta stvarno piše ne ranije od 60 dana,bio sam u tvornici gdje se proizvode peleti za sve životinje,i nema kartice za upotrebu koja mjera i kako davati nego samo to,svaki kunić drukčije reagira na ishranu pogoto ako ga doneseš od nekoga tko totalno drukčije hrani od tebe i onda šok jer nije navikao na tvoje obroke,netko samo hrani peletima,netko miješa hranu,netko daje samo sijeno,svatko drugačije,tako da svi imaju svoj recept i oni tako hrane i nemoš protiv toga...ja vjerujem da tvoji hoće kiselo jer su navikli dok moji jedu svježu travu u obrocima i dok netko ne daje i šta je tu je...npr.90 % uzgajivaća ne cijepi niti daje vitamine u vodu,najveća greška od svih,nije istina da se nema novaca pa ja mogu živjet od kunića kolko su isplativi...
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

dmwni8.jpg


Nekoliko reci o okotu ne bi bio suvisan
Post je spojen: [time]1288700744[/time]
_________________________________________________
24qmw5f.jpg

Post je spojen: [time]1288726066[/time]
_________________________________________________
Evo slika i mojih kunica starih 2 dana nisam ih brojao koliko ih ima u leglu ali ih ima dosta :D
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Ja sam svoje pregledao. Ima 6 ili 7 komada. Pokriti dlakom. Slikao sam, ali se nista ne vidi. Kunici je prvi put i jako sam zadovoljan. Mirna je, napravila gnijezdo, pokrila ih, ma za 5! Jos cemo vidjeti oce li ih hraniti pa da i prezive :D
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

11smr0j.jpg

Moja banda 28 dana stari 8 komada.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Lepi su nema sta :bravo:
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

igorp93 je napisao(la):
moja banda 28 dana stari 8 komada.

Da nije kavez malo mali, koje su mu dimenzije. Jel koliko se vidi mali imaju sasvim mali prostor za kretanje. Sa koliko dana ih odvajas od majke, jer se vidi da se sami hrane iz hranilice.
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Ovo je prvo kocenje od kako drzim kunice(negde 4 meseca).planiram da ih odvojim za koji dan jer slabo sisaju majka bezi zato sto su poceli da grizu.kavez nije mnogo mali nego su se svi nagurali u istu pregradu.

23tppas.jpg

opet malci

a2f94z.jpg

ovo je otac.

Planirao sam da ih odvojim sa mesec dana ako imate neku preporuku samo recite. :cool:
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Neki dan kasnije,zbog imuniteta
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

http://i55.tinypic.com/wqsnle.jpg[/IM
[img]http://i53.tinypic.com/6f8oxw.jpg
1rt5k1.jpg

2hh1tuq.jpg

300tlye.jpg

2s0h25i.jpg

2eygbrp.jpg

118mv5g.jpg

11b2ag1.jpg

2ur9yd5.jpg

Post je spojen: [time]1288854852[/time]
_________________________________________________
ovo su orijashi koji su se okotili pre 6-7 dana, mislio sam u pocetku da ih je bilo samo 3- 4, a posle sam izbrojao 12 ( plus 1 uginuo prvih dana).
ovo je ta zica za pod od 166 din metar
Post je spojen: [time]1288880482[/time]
_________________________________________________
2m4x2ld.jpg

2cekocn.jpg

339mtl2.jpg

ovo je okot novozelandske zechice i njihov otac
Post je spojen: [time]1288905822[/time]
_________________________________________________
30sygjm.jpg

mali zeko star svega nedelju dana
toliko od mene
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

pa sta nije jasno, orijashi su sivi , a novozelandski su beli, ali sam to napisao na kraju par slika, ali ne treba mnogo mudrosti da se poveze na sta sam mislio :cao:
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Žica za 166 i nije tako loša. Čak šta više. Samo u Solunu dinar somun. Do Soluna tri somuna.
12-13 za orijaša kažu da je više nego dobro. I otac i majka su orijaši?
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

NEBOJSA1977 je napisao(la):
pa sta nije jasno, orijashi su sivi , a novozelandski su beli, ali sam to napisao na kraju par slika, ali ne treba mnogo mudrosti da se poveze na sta sam mislio :cao:
. Ispricavam se. Kad sam pisao poruku bila je valjda neka greska na mom kompjuteru. Sad vidim sva slova i sve slike. Kunici su lijepi, pogotovi ovi mali :D i dosta su veliki, a i 12 komada za orijasa ::svaka cast:: Na tebi je samo da ih dobro hranis :D
 
Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

pa nisi ti kriv, ja sam nesto menjao sa porukom i slikama, pa si ti video samo nesto i zbunilo te, izvini, nisam skapirao da si odmah reagovao. ja sam tu poruku punio slikama skoro 10 minuta. pozdrav :ppozdrav:
Post je spojen: [time]петак, 05. новембар 2010. 02:49:16 CDT[/time]
_________________________________________________
alfaomeganb je napisao(la):
Žica za 166 i nije tako loša. Čak šta više. Samo u Solunu dinar somun. Do Soluna tri somuna.
12-13 za orijaša kažu da je više nego dobro. I otac i majka su orijaši?
znas to je neka kompanija zvana "rajk komerc" ne reklamiram ih oni su samo posrednici, ali zica je mislim kineska, iscepao sam etiketu, ali ako vam stvarno treba proizvodjac mogu se potruditi i otici tamo da vidim proizvodjaca.
zachudo i majka i otac su orijashi, majka se uparila kada je preskocila ogradu , a ujedno mi je bio pusten muzjak da protegne noge da se sheta, i gle chuda uparila se perfektno.....
 
Nazad
Vrh