svastara

Odg: Svaštara

Jučer mi uginula najbolja kunica, našao je u kavezu, mladi skakuću po njoj i ništa ne kuže. Stari su 20-ak dana, valjda će sve biti u redu. Neznam što joj bi, možda joj je 9 komada bilo previše na ovoj vrućini...
 
Odg: Svaštara

Toma13 je napisao(la):
Jučer mi uginula najbolja kunica, našao je u kavezu, mladi skakuću po njoj i ništa ne kuže. Stari su 20-ak dana, valjda će sve biti u redu. Neznam što joj bi, možda joj je 9 komada bilo previše na ovoj vrućini...

Da nije od toplote.
 
Odg: Svaštara

Uuuu, zao mi je tomo

I moja je tako omrsavila da je strasno, mali je sisaju a ona slabo jede zbog vrucine.Nadam se da ce izgurati jos 10 dana sa malima.
 
Odg: Svaštara

Toma13 je napisao(la):
Jučer mi uginula najbolja kunica, našao je u kavezu, mladi skakuću po njoj i ništa ne kuže. Stari su 20-ak dana, valjda će sve biti u redu. Neznam što joj bi, možda joj je 9 komada bilo previše na ovoj vrućini...
jeb.. tomo, deshavaju se takve stvari uglavnom zbog vruchine,zao mi je. Malci mogu da jedu i sa 15 dana, samo sto che se malo vishe muchiti na adaptaciju, zilava je to zivotinjka.
daj im hleba i vitamina u vodu sipaj.
( kad bolje razmislim, mozda bi mogao i mleka da im naspes i das da pred tobom probaju, jer ga ne bi trebalo ostaviti na vruchini da duze stoji, pokvariche se. to je ne provereno, ali raspitaj se mozda i upali, ja chu probati to sa mojima za jedno 10 dana , pa chu objaviti kako je ispalo)
p.s.
u arabiji , arapske konje, odrasle poje kamiljim mlekom :bravo:
 
Odg: Svaštara

Tomo šta reći.Moja kalifornijka tržila zeca već par dana,skače po mladima,hteo sam da pauzira za vreme ovih vrućina,ali danas sam popustio i dozvolio parenje.Videćemo šta će biti,vrućine su nesnosne,a zekani su vanka.Glavu gore,biće bolje !!!
 
Odg: Svaštara

Mladi su zasad OK, grickaju kruh i sijeno i nešto malo peleta i tritikala. Vidjet ćemo kako će izgurati. Žao mi je zato što je kunica bila za 10! Možda nabavim novozelandsku bijelu, da upotpunim prazno mjesto, al ću još pričekati koji tjedan...
 
Odg: Svaštara

sto li mi zecevi prevrcu kofice s hranom i vodu,skacu po kavezu...jeli moguce zbog toga sto sam ova zadnja 2-3 dana poceo da ih pustam napolje po jedno 15-tak minuta pa bih sad non-stop da su van?
 
Odg: Svaštara

nije to,pune pojilice prospu s tim sto ne piju puno vode i ako je vruce jer im dajem dosta zelenisa a i hranu prosipaju i to teske drvene hranilice ...
 
Odg: Svaštara

imali ovde negde tema OGLASI ili prodaja kunića. trebami novozelanski zec čistokrvni.
 
Odg: Svaštara

Nebojša-M je napisao(la):
imali ovde negde tema OGLASI ili prodaja kunića. trebami novozelanski zec čistokrvni.

Kucaj u google zooberza ili poljoberza Imas sa leve strane Oglasi po rubrikama pa mozes pogledati sta te zanima. Ima i na ovom forumu oglasa ali kao i na svakom drugom forumu sve je nabacano na jedno mesto pa je malo teze snaci se.
 
Odg: Svaštara

Nebojša-M je napisao(la):
imali ovde negde tema OGLASI ili prodaja kunića. trebami novozelanski zec čistokrvni.
svi su cistokrvni kad kupujes kad bi se zajebavali, vodi racuna sta radis i od koga kupujes
 
Odg: Svaštara

Hvala na savetu ! čekam da vidim sve ponude novozelanskih kunića pa ću onda da odlučim gde ću kupiti.
Post je spojen: [time]1277136959[/time]
_________________________________________________
Ljudi što nepostavljate slike svojih kunića.
 
Odg: Svaštara

ja cu sutra da postavim sliku, uvek kad podjem kod zeceva zaboravim fotoaparat al sutra stizu slike sigurno...
 
Odg: Svaštara

Danas razdvajao mlade od majki i odmah jh i pelcovo da ne razmisljam puno. Sutra budu slike.
 
Odg: Svaštara

ljudi imam dve zenke oriasa cistokrvne imaj oko 6 meseci i 6 kg menjao bi ih za kaliforniske..
 
Odg: Svaštara

Imao sam ali vise nemam ovo je bila zadnja tura. Za dalje nema mora da se snalazim. A treba ce mi za mesec dana.
 
Odg: Svaštara

Pozdrav svima imam pitanje za sve vas.Zecica mi se kotila do sad 5 puta i sad zadnji put kad je trebala da se okoti pobacila je 4 dana pre kocenja i odma se parila nakon sto je pobacila.Da li neko zna zasto je pobacila?Sad terba opet da se okoti za nekoliko dana valjda nece opet pobaciti :sta:
 
Odg: Svaštara

Laske je napisao(la):
Pozdrav svima imam pitanje za sve vas.Zecica mi se kotila do sad 5 puta i sad zadnji put kad je trebala da se okoti pobacila je 4 dana pre kocenja i odma se parila nakon sto je pobacila.Da li neko zna zasto je pobacila?Sad terba opet da se okoti za nekoliko dana valjda nece opet pobaciti :sta:
Moguce je da je bila izlozena nekom stresu, ili su neki drugi razlozi, ko zna!
 
Nazad
Vrh