svastara

Odg: Svaštara

izvini što se mešam al ti treba da okupaš zečicu u kotliću i posle toga neće više jesti zečiće. ...proverena metoda.
 
Odg: Svaštara

Kolika da bude temperatura jel moze oko 100 stepeni pa da budemo sigurni. I jos nesto sta treba od zacina.
 
Odg: Svaštara

od začina samo vegeta, a temperatura blago da krčka, da zekana ne iritira.
 
Odg: Svaštara

@ adamov zoran

Cime hranis te kunice.


Juce sam bio u prodavnici i kupio sisice za pojilice 70 dinara komad. Sutra cu poceti da montiram ako ne iskrsne nesto nepredvideno. One pojilice zute te su male pa moram preko dana da im punim i opet uvece, ovako ce imati stalno vode koliko hoce.
 
Odg: Svaštara

Roller ti je tri kuce od tebe i kod njega su iste takve sisice mozes i tamo da pogledas. Al ako bas hoces javicu ti kad sve pocne da fercera.
 
Odg: Svaštara

Znaš da tek pripremam nešto ozbiljnije sa panoncima na jesen,tako da imam kade i kod tebe!
 
Odg: Svaštara

Pricao sam sa jednim odgajivacem koji je i od mene stariji i kunice gaji od pamtiveka, kaze da to oce da urade zenke kada nemaju nekog vitamina dovoljno. Probaj im davati i malo granulata i zobi, jecma, tritikala i pomalo suncokreta.
 
Odg: Svaštara

POZDRAV,planiram da nabavim Belgijske orijase i naravno da napravim kaveze,hocu onako merklijski da ih drzim pa razmisljam koje dimenzije kaveza da stavim s tim sto ih ja ne drzim za tov nego kao sto rekoh iz meraka da im bude prostrano,mislio sam da im stavim dimenzije DUZINA 1.80 SIRINA 0.80 I VISINA 0.60 pa me interesuje i sta vi mislite :cao:
 
Odg: Svaštara

cime da dezimfikujem kavez posto to nikad nisam radio cistim ga redovno ali bi to malo i radio i bolje pitam cisto za savet.
 
Odg: Svaštara

Najbolje ti je pitati u Veterinarskoj stanici, budući da se nazivi sredstava razlikuju od proizvodjača do proizvodjaća. Ov sredstvo koje ja koristim, razrijedi se a vodom i pošprica sa špricom, neki i kistom prijeđu (ako imaju drvene kaveze). Pustim da ishlapi i to je to...
Post je spojen: [time]1276459066[/time]
_________________________________________________
I naravno, dobro staro vapno i voda...
 
Odg: Svaštara

Ma ja rastavim kavez skroz, stavim deterdzenta u vodu i ribaj misko :haha: :haha: A ove sto drzim na podu za svoje potrebe to se krecom prede jednom mesecno i to je to!
 
Odg: Svaštara

iskusni treba mi savet.... imam zenku kalifornisku prvi okot a nisam zagledao da ima samo 6 sisa , swtim sto joj je jedna krvava malo i malo se nadula a najgore u svemu je to sto je okotila 10kom a ja sam to tek sad primetio. mladi su izasli 12 dana sto znaci da su mnogo gladni kako da ih prihranjujem? i dal je to moguce nekom hranom?
 
Odg: Svaštara

daj im na cuclu :haha: mali su izasli zato sto ima 300 stepeni i kod mene su poiskakali iz kotilice mnogo pre vremena nista nenormalno
 
Odg: Svaštara

Detelinu nemoj ni suvu dati.. bolje samo suvu travu, i hleb, ali tesko da ce ti jos oni to grickati! Jos jedno 5 dana bi samo mleko pomoglo..
 
Nazad
Vrh