svastara

Odg: Svaštara

sjutra planiram da pocnem praviti kaveze za mladunce kad ih budem odvajao...pa razmisljam koje dimenzije da stavim popsto planiram da ih drzim 3-4 mjeseca pa onda slijedi :udri:?
 
Odg: Svaštara

quote author=choopo link=topic=7629.msg163414#msg163414 date=1277583212]
Koji je razlog zamene, dojadili orijaši ili? Petao imaš vakcine frajeru?

[/quote] imam ih dosta jesu odlicni najvise ih volim al tu gde drzim 5 odrasla primerka mogo bi da cuvam joj 10 kaliforniskih. tako da zbog toga ocu da samo malo samnjim broj orijasa
 
Odg: Svaštara

peto1 je napisao(la):
Imao sam ali vise nemam ovo je bila zadnja tura. Za dalje nema mora da se snalazim. A treba ce mi za mesec dana.
Trenutno ima vakcine u Adi!
 
Odg: Svaštara

vladan-kico je napisao(la):
sjutra planiram da pocnem praviti kaveze za mladunce kad ih budem odvajao...pa razmisljam koje dimenzije da stavim popsto planiram da ih drzim 3-4 mjeseca pa onda slijedi :udri:?
Ja sam sad pravio kaveze za mlade,dimenzije su:V60-Š75-D65.
 
Odg: Svaštara

ja za mlade pravim kaveze 90 ili 80 x 60 i visine 40-45cm sa resetkastim podom jer su lepi i cisti u toku tova.
 
Odg: Svaštara

Definitivno prelazim na druge granule, dosta mi je od ovog farm komercovog granulata :zli: Em sto je vec dogurala do 300 din 10kg, a drugo je to da je zadnji put bila puna prasine, eee nemoze to tako dati kunicima :nono: Precu na serumski, mozda je skuplji, ali taj koncentrat je zakon
 
Odg: Svaštara

Gabesz20 je napisao(la):
Definitivno prelazim na druge granule, dosta mi je od ovog farm komercovog granulata :zli: Em sto je vec dogurala do 300 din 10kg, a drugo je to da je zadnji put bila puna prasine, eee nemoze to tako dati kunicima :nono: Precu na serumski, mozda je skuplji, ali taj koncentrat je zakon
ko je taj po tebi najbolji daj neki blizi naziv na priv.
 
Odg: Svaštara

Sta mislite o granulama koje pravi Mali Idjos ja cu da predjem na njihove.jel koristi neko?
 
Odg: Svaštara

BOJANSD je napisao(la):
Danas sam u led ubacio 15 komada Pozdrav svima napustam forum , nista nisam mogao da naucim ovde.
nismo ni mi od tebe mogli da naucimo nista, pametnjakovicu vozdra..
 
Odg: Svaštara

Sta bi sa Bojanom? Covek se verovatno samo iznervirao zbog necega i nepromisljeno napisao poruku. Mozda mu niste trebalo odma izbrisati nalog.
 
Odg: Svaštara

ma bas sam se potresao....sta bi on hteo,da mu svi trcimo u zagrljaj i pevamo mu bavarske pesme?ima forum kao i teme....citaj,pitaj,uci....kao i svi.
 
Odg: Svaštara

koje su fizičke odlike panonca. kako da budem siguran kod kupovine da je panonac.
Post je spojen: [time]1278353496[/time]
_________________________________________________
dvoumim se izmedju panonca-kalifornijskog-novozelanskog zeca, sta je bolje za zečice mešanaca, da zečići imaju bolji prirast.
 
Odg: Svaštara

Ako pomesas panonca sa -kalifornijskim - novozelandskim dobijas na malima ono sto vec imaju u sebi panonci nemas napredak najbolje je panonac-panonac.
 
Odg: Svaštara

Šta bi ljudi ovo na forumu neki veliki učeni ljudi koji ovde mene prozivaše (nadrilekari,travari i uzgajivači sa dalekog istoka)ispadoše curice,makar sam ja to tako razumeo. :bravo:
 
Nazad
Vrh