PDA

View Full Version : Kad se sta seje ?

Advertisement

Advertisement

Advertisement

misoo83
03-11-10, 04:07
Pozdrav

Od sledece godine bi trebao da pocnem sa bastovanstvom ali problem je u tome sto ja ne znam kad se sta seje , sadi u basti pa ako bi ste bili ljubazni i napisali npr salata - 3 mesec sejanje i slicno :D

Npr mene bi zanimalo razno:

Rotkvice
Cvekla
krastavci
mrkva ( sargarepa)
tikvice
luk ( crveni )
beli luk
blitva
paprika
paradajz
grasak
pasulj
kukuruz ( onaj za kokice)
suncokret ( da imam na zimu sta da grickam)
spanac
lubenice
bundeve
krompir
salata

to je to otprilike sto mi palo na pamet da je pre mama sejala , ako se setim jos necega dodacu u listu >:D

ztg
03-11-10, 07:08
napisao si nesto sto je nemoguca misija u temama ima pisano skoro za svaku povrtarsku kulturu procitaj ranije postove i videces.Niko ti poinaosob nece piusati o jednoj kulturi

tibor.danji
03-11-10, 07:26
http://www.skalagreen.co.rs/body.html

misoo83
03-11-10, 09:05
hvala tibore :D

sapundzicjasna
29-11-10, 12:59
dobar dan

da li bi nekao mogao da mi kaze sta se seje u zimu tj. u novembru mesecu.napomenula bih samo da zivim u Grckoj gde je klima meska tj toplije je nego u Srbiji a vlaznost je dosta visa

unapred hvala

Zoran Kostović
29-11-10, 18:33
Pšenica, jer je za ječam kasno. :lol:

topalovic
29-11-10, 20:49
dobar dan

da li bi nekao mogao da mi kaze sta se seje u zimu tj. u novembru mesecu.napomenula bih samo da zivim u Grckoj gde je klima meska tj toplije je nego u Srbiji a vlaznost je dosta visa

unapred hvala

mozda salata i spanac ali oni bas i nevole veliku vlagu ^-^

saramilanko
15-01-11, 16:02
Da li neko ima iskustva sa lubenicama,zanima me koja je sorta lubenice najbolja za saditi!?

Post je spojen: 1295100808________________________________________ _________
A drugo pitanje je:Kada najranije se moze poceti sa sadjenjem rasade za lubenicu!?

German hunting terrier | Jagdterrier