Setvospremači

Nije ako misliš na nove, pokušavaju da ostvare još uvek neku dobru zaradu, da bi pokrili "rupu" nastalu padom (obustavom) proizvodnje.
 
Imt setvospremac 2.1m sa 2 freze oko 160000 din. A ja pazario od nekog coveka iz ST. pazove sto pravi slicne imt-ovima istog zahvata za 600 eura
 
Slike :bravo:

Evo i mog, dok ne napravim koju bolju fotku. Agromerkur-Ada, 2,2m, ona prva "freza" sa "trouglovima" čuda pravi!


 
I jesili primetio za sada neku manu na tom novom IMT setvospremaču.
 
Nisam primetio nista lose, zadovoljan sam njegovim ucinkom. Zasto pitas za mane? Ja mislim da nema sta tu da radi losije ili bolje.
 
Pa mislio sam kako je sastavljen, da nešto nije otpušteno, poluzavareno ili da se nije već neki šraf izlizao pa da se mora menjati.
 
Koliko se ja razumem ta cena od 1800 evra za setvospremac od 2,9 metara sa duplim rotorima, kod nas u IMT-FOP gde se sklapaju nije ni blizu toj ceni. Treba sackati sajam u NS, pa da vidite posto je.
 
Jeli, taj iz Stare Pazove, da nije Dajković?

Ovdena živim, pa ne znadem za tog što pravi te spremače...

Daj adresu, ili telefon...
 
BobanNB je napisao(la):
Koliko se ja razumem ta cena od 1800 evra za setvospremac od 2,9 metara sa duplim rotorima, kod nas u  IMT-FOP gde se sklapaju nije ni blizu toj ceni. Treba sackati sajam u NS, pa da vidite posto je.
Koja je cena kod vas u N beceju?

novii je napisao(la):
Pa mislio sam kako je sastavljen, da nešto nije otpušteno, poluzavareno ili da se nije već neki šraf izlizao pa da se mora menjati.
Pa primetio sam da nije bio dotegnut bas potpuno na nekim srafovima, za ostalo mi se cini da je dobro uradjeno varovi i ostalo, uostalom vreme ce pokazati da li je dobar ili ne
 
Gledacu da pozajmim fotoaparat ovih dana, pa cu poslati sliku.Hvala na odgovoru,veliki pozdrav!
 
BobanNB je napisao(la):
Koliko se ja razumem ta cena od 1800 evra za setvospremac od 2,9 metara sa duplim rotorima, kod nas u IMT-FOP gde se sklapaju nije ni blizu toj ceni. Treba sackati sajam u NS, pa da vidite posto je.

Na sajmu 2100eura sa sajamskim popustom
 
Nazad
Vrh