Setvospremači

Meni se čini dosta jaka konstrukcija . :cao:
 
Zasto tockovi?
Za transport ti netreba jer bilo koji traktor koji ce da ga vuce moze bez problema da ga digne(za 3,6m treba minimum 120ks) a za rad na njivi netrebaju tockovi jer masa setvospremaca nema tockove a ima puno sa kojih su tockovi skinuti!
 
Ne kažem da su točkovi neophodni samo idu uz njega i mislim da je dovoljno 90ks,a inače razmišljam da ga kupim pa se dvoumim;consum ili satex ili taj. :sta:
 
Meni se nesviđa taj sistem sa oprugama pozadi na rotorima. Vise mi se sviđa kruto podešavanje visine rotora, tj odredjivanje dubine rada S opruga.
 
Bolje kupiti i veći pa skinuti koju motiku nego da je mali , možda nekad uzmeš i veći traktor ! :cao:
 
mityoo je napisao(la):
Video sam! I svi prave istu gresku! Farbaju bez pripreme i bez temeljne farbe pa brzo pocne da se ljusti! :nono: :nono: ::lose::

skrozzzzzzzzzz tacno ... ja sam moj kupio pre dve godine vec je pocela da se ljusti farba ... doduse ove godine nisam imao traktor da ga slozim pod supu a sad je blato u dvoristu od kise.. a i riknuli mi akumulatori skroz.....
 
Pa sad... sve zavisi kakva je zemlja kod tebe! Ja sa Ursusom vucem IMT2.9m a na nekim parcelama bi mogao i 3.4 a na nekima je skoro i 2.9 puno!
 
Vidim da ste se lepo raspricali o setvospremacima,pa bih imao jedno pitanje.
Kupio sam nedavno Hudjikov setvo spremac pa me zanima ima li ko kakvog iskustva snjim.
Svasta sam gledao i becejski i u adi i u gospodjincima i ceo sajam prosle godine,ali mi je nekako Hudjikov ubedljivo najkvalitetniji.
Usput pozdrav svima. :cao:
 
n.becejski tj. fopov je bio die beste,sve ostalo je bleda kopija.
mana mu je jedino sto su skupi!
 
paorpaor je napisao(la):
Vidim da ste se lepo raspricali o setvospremacima,pa bih imao jedno pitanje.
Kupio sam nedavno Hudjikov setvo spremac pa me zanima ima li ko kakvog iskustva snjim.
Svasta sam gledao i becejski i u adi i u gospodjincima i ceo sajam prosle godine,ali mi je nekako Hudjikov ubedljivo najkvalitetniji.
Usput pozdrav svima. :cao:

Jedan moj poznanik koji je sad istovremeno sa Bubišom kupio Konsumov setvospremač mi je pričao da je on prvobitno želeo da kupi Hudjikov ali da je odustao kad je video kod nekog njegovog kolege kako se uvrnuo Hudjikov setvospremač, odnosno da je slab materijal. Ne znam detalje ali se mogu raspitati jer je izgleda i taj njegov kolega iz Srbobrana.
 
Znam da ce najbolje i najistinitije reci samo njiva. Kad odem da kultiviram videcu stvarno kakav je Hujdikov. Mada sam stvarno gledao svasta i ipak mislim da se ovaj nece tako lako iskriviti. Stavicu i sliku pa ce te videti da se bas tako lako i nekrivi,valjda.
 
Ja mislim da je ;HUDJIKOV; dosta dobar ali i skup 3200eura 3.6m,ali ako računamo strane onda ima i bolji ali i skuplji. ::novac::
 
Ja sam ga dobio za 3100, ali sam se malo cenkao pa je spustio u ime novogodisnje-bozicnih praznika.
Na primer kod becejskog COSUMA prednja greda je 60x60,a Hudjikov je 80x80. Gledao sam bas jedam consum kako radi. Sve je to slicno,naravno ne bas sve.
 
Jel ima neko sliku setvospremača;Agromerkur iz Ade;3.6 ili 4.2m ili iskustvo sa tim.Daju dobar popust :ideja:
 
~Kiki~ je napisao(la):
Isto to pravi i Agromerkur Ada kao i komplet setvospremače .

http://www.agromerkur.com/amerkur/
Pogledaj na njinom sajtu imaju dosta dobru prezentaciju proizvoda!
 
Nazad
Vrh