Setvospremači

cicimoric je napisao(la):
ervin je napisao(la):
Dali neko od vas forumasa za gde se moze kupiti rotor od setvospremaca i posebno delovi za istog (IMT-ov) i naravno gde je najpovoljnije :sta:

Traba i meni jedan rotor za veliki setvospremac jer sam ga izlomio....ako cujes negde da je povoljno javi.

Ovde kod mene neki tip pravi one žičane...
 
@Čugi
Ne znam o kome je bilo reči, jer S3RiOUS nije naveo ime.
Ovome je prezime Dajković.

@ervin
Sutra ću otići do čoveka i potražiti broj telefona...
 
Proizvođač rotora za setvospremače se preziva Dajković: tel. 063/533-418.

Ako dođeš na ovaj kraj - javi se...
 
slabo ti ja odlazim na taj kraj ali ako budem iso javicuti se jos jedno m hvala za broj po ako se jednom vidimo ce da zalijemo za ovo :ppozdrav:
 
Da dopunim Kikija: do 12 m sirine! Ali sve izlazi na rusko trziste!
 
Stvar je u tome da radi isklucivo po narudzbini a sad je uleteo u rusko trziste pa nestizu da naprave koliko je naruceno! Imam kolegu koji radi kod Kelemena pa cujem sta se zbiva tamo!
 
Da sad završavaju komplet nov proizvodni pogon , ako se nevaram rade špartače isto za Ruse od 18 redova . Vuku se uzduž na zadnjim točkovima a na njivi se kače popreko (isto vučeni) . Imam njihov špartač ,strašno kako radi nema zagušivanja Zetorom 4. pun gas (35min/kj) .
 
Imam par slika ali nikako da ih dobro postavim.Ne sme OVI će me obesiti.Sad ću da učim



setvospremač je kupljen 93 godine.od tada nikada se nijedan S nije otpustio a kamoli polomio.U komletu smo dobili i dasku i po jedan komlet pločica(pačija šapa+Koplja).Dasku ne koristim jer mi je bilo teško za 539.
 
Video sam! I svi prave istu gresku! Farbaju bez pripreme i bez temeljne farbe pa brzo pocne da se ljusti! :nono: :nono: ::lose::
 
E jbg, bitno da radi posao, eto traje 5 godina bez problema, pokisao samo ako kiša uhvati usput.
 
Bi ja ali nevidim slike!
E sad je vec bolje!
Pa sad....ne izgleda lose, nego bi valjalo videti sta i kako radi sto bi rekli na muci se poznaju junaci!
 
Nazad
Vrh