Setvospremači

Odg: Setvospremači

Ja danas zavrsio sezonu setvospremanja, uradio oko 50kj. Dosta.
 
Odg: Setvospremači

de ti vidis da purnja u leru?? :sta:
a imas i jos jednu sliku gde je u radu i nema dima :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1239134266[/time]_________________________________________________
i nije tad bio na leru nego ga je cale manevrisao u rikverc,na drugoj slici je prikazan u leru :cool:
 
Odg: Setvospremači

ja sam danas setvirao oko 10 jutara zemlje i mogu reci da se odlicno radilo sa novim spremacem i traktorom... isao sam drugom direktnom brzinom i traktor ga vuce bez problema i mogi reci da se igra sa njime posto se lako vuce i odlico radi nema ni tragova ni razora sve je ravno kao pista,prosecna brzina mi je bila 12 do 14 km/ a na nekim mestima i do 16km/h dubina rada oko 10cm a potrosnja nekih 3 litara po jutru a ucinak je 12 minuta/jutro...evo i slika koje sam danas snimio mobilnim ...zaboravio sam fotic da uzmem samo mobilnim sam slikao... :ppozdrav:





 
Odg: Setvospremači

Nema tragova :sta: a a a dobro je kada si tako zadovoljan,pa moje prvo spremiranje ste napali teškom artiljerijom, ::lose:: a sad ne smem ni da stavim snimak ,jer će te svi kupiti 1025 i spremač sa Čeneja. :haha:
 
Odg: Setvospremači

jeste sa ovim spremacem kad prodjem nema ni traga od tockova ili s opruga sve ostaje ravno kao pista...inac spremac je consumov 3.2 Hydro i radi fantasticno
 
Odg: Setvospremači

stavi ti pačije šape da vidim hoćeš onda ići tako brzo ,ja sa 567 idem isto drugom brzom ali 2,9 ali sa pačijim šapama stric ima kao tvoj traktor i setvospremač ali pačije šape i duplo je sporiji
 
Odg: Setvospremači

znam da pacje sape povecqavaju otpor i teze se vuku ali mogao bi i ja da stavim pacje sape ali nema potrebe ovako mi je dobro mada nigde u stranim zemljama ni kverneland ni lemken,unia i ti poznati proizvodjaci setvospremaca nemaju pacje sape samo kod nas postoje tkz pacje sapa...
 
Odg: Setvospremači

Nas kolega todor izmislja toplu vodu :D
sta ce pacije sape kad se vidi da fantasticno radi ::svaka cast::
 
Odg: Setvospremači

batoni ako je to tebi dobro ok a pačije šape su ti za proleće a ta koplja za jesen i hvala bogu da će sa njima ići brže ali ne kao moj drug 25km
 
Odg: Setvospremači

Ako je kvalitetno obradjena zemlja nije bitno taman da je stablo hrasta zakacio pa vukao :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

ma nelupam mogu ja ici sa spremacem 40km/h na 5cm naravno po ravnome i suvom zemljistu ali nikad nisam probao vise od 26km/h to je max inace ako bi probao 40kmh razletile bi se S opruge i valjci.... :haha: :haha:...Ja idem od 12 do 16 kmh tada najbolje radi spremac :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

ma zezam se momci nikad nebi probao 40kmh sa spustenim spremacem samo cu ga unistiti tako :haha: samo sa podignutim spremacem idem 40kmh po poljskom i asfaltnom putu :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Bas ste se lepo ispricali . Ako terate spremace tim brzinama /15-25 km/ ,bolje radite sa drljacom.
 
Odg: Setvospremači

BATONI ni rakovica nemoze spremac da vuce trecom kada se radi a na 5 cm moze bez frke ali da se radi ozbiljno nemoze !!! :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Moj Fiat u danasnjoj akciji sa setvospremacem od 7.3 m


34sidjd.jpg



2coikpv.jpg




Naravno da ga ne vucem sa rusem, samo sam ga premestao u dvoristu


671fg7.jpg
 
Nazad
Vrh