Setvospremači

Odg: Setvospremači

ali prijatelju on ne podize svih 325kg,e sad ako ima feder da mu pripomogne
koliko sam primetio ima neke gredice(tegove) na donjim krilima a na bocnim ih ne vidim,tako da to moze da iznosi ~300kg pa onda dobije 225kg po ramu+masa onih gornjih cevi koje nema na krilima sto mu na kraju dodje 200kg po krilu
kombinacija malo more,sve je moguce :cao:
 
Odg: Setvospremači

neznam samo šta je na njoj 1300kg teško stric ima istu takvu i nije teža od 800kg
 
Odg: Setvospremači

Jel vam se cini da je ova isto teska. Traktor od 60 konja ne moze da je podigne. Moze,ali hidroulika tako drobi da sam mislio da ce izleteti. Probao sa rakovicom i 560.
 
Odg: Setvospremači

E, ova je dugačka, središ si pomicanje valjaka naprijed u transportnom položaju i ići će.. I nije tako teška kolika je poluga...
 
Odg: Setvospremači

Sory Branko losa slika, al evo...

kembridj.jpg
 
Odg: Setvospremači

jako dobra masina case ih jel to tvoja?kako je jx95 vuce ?koji je radni zahvat?
 
Odg: Setvospremači

phoenixfendt je napisao(la):
jako dobra masina case ih jel to tvoja?kako je jx95 vuce ?koji je radni zahvat?
nije bas moja ali ko da jeste, koristim je kad mi zatreba! Zahvat 3m i kejs ide snjom nekih 12-13km/h i pri toj brzini najlepse radi. Inace je vuce Same 180 koji ide 16-17km/h sto je prebrzo pa poskakuje cela masina i ostane neravno iza nje pa kad sejes bude ko da vozis po lezecim policajcima.
 
Odg: Setvospremači

ja idem sutra da setvospremiram oko 10 jutara bice i slika...sada je idealni vreme za ovu agrotehnicku meru jer je zemlja suva traktore nece propadati i setvospremac ce odlicno raditi
 
Nazad
Vrh