Setvospremači

Odg: Setvospremači

:sta:neznam mala mi je!!vuko sam 28 hmmm pa ako zna neko nesto preko 30 vucnu nek mi javi!!!
 
Odg: Setvospremači

evo sta vuce jedan kolega iz komsiluka za daicom 9006A setvospremac od 3.6 pravljen od dva mala setvospremaca RAU na preklapanje i ima rucno dizanje krila i paker valjaka...gledao sam ga ali cini mi se da je prevljen na osnovi setvospremaca od 2,2 i dodavane su krila od 80cm ali ram nije ojacan nekom jacom gredom pa kolko ce da izdrzi neznam ali je dobro napravljen inace kolega kaze da je to rucni rad... :D
 
Odg: Setvospremači

jeste to je bilo snimljeno na akciji ravnanja puteva prosle subote i bilo je puno torpeda imt i zetora sa prikljucima i bilo nam je svima super :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

ja sam bio sa fotonom europard 804 i velikim setvospremacem 3.2 hidro koji je radio fantasticno isao sam s njim i preko 20km/h pa je zemlju dizao 2metara u visinu i gusio ostale ucesnike akcije ravnanja puteva. :haha:..inace zadovoljan sam kako radi na putu mada su mi se nabile neke krpe i cigle u valjke pa sam morao sat vremena cistiti sve ali nista nisam polomio niti iskrivio sve je super... :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

jel ti tu drljacu dizes rucno ili hidraulikom mislim na krila? izgleda mocno i jako i masivna konstrukcija a da nije to ona cenejska drljaca ako se nevaram?
 
Odg: Setvospremači

Teska je 1300kg bez rotora klinovi su 27cm i debljine 30x30 a proizvodijo ih je 1 oktobar ZABALJ mi je kupili na licitaciji u VOJCI dana sam probao da je vucem sa RUSO 1025 nema sanse a vukao sam je sa IMTEOM 5136
 
Odg: Setvospremači

pa kolko konja treba za tu drljacu kad je rus nemoze vuci?zaista je teska jel ima rucno otvaranje krila ili hidraulicno?
 
Nazad
Vrh