Setvospremači

Odg: Setvospremači

Nisam li ja lepo rekao da ja nemam nista protiv IMT, samo gledam sta je dobro! Na spremac nemam zamerke....
 
Odg: Setvospremači

Koga interesuje jos slika ima u temi agrotehnika- predsetvena priprema...

 
Odg: Setvospremači

Da, setvospremač od 2,9m i ja koristim.
To je za 82-ku potaman, da se ne muči i da lepo pripremi zemlju za setvu.
 
Odg: Setvospremači

branko je napisao(la):
Da, setvospremač od 2,9m i ja koristim.
To je za 82-ku potaman, da se ne muči i da lepo pripremi zemlju za setvu.
i ja koristim 2.9 za rusa 82.1 i taman je kako treba da moze da vuce koliko brzo hoces i koliko duboko
 
Odg: Setvospremači

I ovaj moj je od 2.9 ali mi svi kazu da je malo velik za ovaj traktor, U radu nisam primetio da mu je tesko, takodje klaviletno uradim kao i drugi sa vecim traktorima, jedino sto mi je brzina u radu malo manja, ali dovoljna da i krimleri sitne zemlju..
 
Odg: Setvospremači

A evo i slika izbliza!
@NA vadi ga sto pise -FOP- :cao:
 
Odg: Setvospremači

Ma kako da ne leti? Leti,leti, samo ima problema sa sletanjem(u jendek) :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Setvospremači




šta mislite o ovakvom sjetvospremaču samo da ima dasku naprjed umjesto valjka i ima kotače
 
Odg: Setvospremači

North ARMY je napisao(la):
jel ima ko spremac do 2.2m-2.5m da proda

Napravi si sam, stari je sam pravio pa je izašao manje 300 europljana. Mora stavit samo još jedan valjak iza, nije me poslušao, i sad će opet varit... Puno bolje je s 2 iza... možda legne i neka greda naprijed.. Ali otom potom...

Vidi NA, nije nikakav problem, doduše sam si tokari i gloda pa...

naljepnica je tu da bude oku ugodnije..

Kod nas ima jedan čovjek što dovozi dobre sjetvospremače iz švabije za cca. 400-500e do 3m, i nisu tako izraubani, da smo znali prije za njega kupili bi gotov...
 
Odg: Setvospremači

petre ja u kuci nemam svajs aparat,nije problem kupiti ga nego sto cale ne zna da vari a ni ja,a da iskrsne neki povoljno kupili bismo ga ali polako nace se nesto :cool:
hvala na predlogu :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

petar ako si ti ovo uradio lepo samo emne muci treba mi tanjiraca :haha:zna li ko pitam ovde iako nije mesto ali pisite na PP hvala unapred setvospremac imam ali je mali oko 220cm!!!
 
Nazad
Vrh