Setvospremači

Odg: Setvospremači

Nije ritska zemlja. Zemlja je druge klase. Mozda ti se cini da propada zato sto je zima uradila svoje,izmrzlo je fenomealno,a uzorano krajem otobra.
phoenixfendt je napisao(la):
e ovo ja zovem setviranje pogledajte ovaj snimak koji sam pronasao na you tubeu
to je case ih 956xl modifikovani tractorpuller i vuce setvospremac od nekih 3 metara brzinom preko 20kmh :D i dimi kao lokomotiva :haha:
http://www.youtube.com/watch?v=CgXNWV3C1a8
P.S zamolio mi moderatora ili nekog da mi kaze kako da postavim snimak sa you tubea a da se vidi kao ovaj sto ima paorpaor neznam kako to da uradim izgleda da nije dovoljno da samo kopiram adresu,ako mozete dajte mi savet
Ovaj ga pretera. Dimi kao iz ausvickih logora :nono:
 
Odg: Setvospremači

Kliknes na ovu malu alatku youtuba sto imas u brzim odgovorima (tamo gde pises odgovor pa malo iznad pogledaj). E onda ce ti se pojaviti [youtube=425,350][/youtube]. I samo copiras adresu izmedju dveju zagradi.
 
Odg: Setvospremači

evo uspelo mi je posle drugog pokusaja :ppozdrav: sada gledajte kao se case zabavlja sa tim spremacem :haha:
paorpaor jel moze ovako brzo da ide i tboj case sa tim spremacem po ravnome zemljistu?
 
Odg: Setvospremači

Jbš budalu taj ga ubrzava sa kvačilom , mogu da zamislim kako je to smrdelo !
 
Odg: Setvospremači

A ja se bas pitao gde si se tako umusavio! Pa to onda klima sigurno uvukla sav dim? :haha: :haha:
 
Odg: Setvospremači

A mozda se coek zazeleo malo svezeg dima made in Case! :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

Premestaj u off topic! Steta da ovako lep razgovor nestane!
 
Odg: Setvospremači

momci bas su zanimljive ove price :haha: ::svaka cast:: ali ipak da se vratimo na temu setvospremaci :bravo:
 
Nazad
Vrh