Setvospremači

Odg: Setvospremači

Jak spremac i bas lijep :D

nek te dugo sluzi :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

bubisa ako hoces probati prebaciti dasku napred to nije problem posto sam ja vec probao to i uspelo mi je ali ove velike daske na osnovnom ramu nije problem skinuti ih i staviti napred ali ove male na krilima je problem skinuti posto moras da rastavis dasku da izvuces bolcne iz nje i oprugu da otkacis sto je pomalo komplikovano i onda izvuces drzace sklopis je i stavis napred i nema problema i ja smatram i kada je zemlja suva i daska pozadi kad klinovi podignu vlagu sa zemlje ona se zalepi za dasku i tako je gura i ako malo podignem onda neradi nista o kad je malo spustena onda cim ima nekih dzomba ili biljnih ostataka tamo se vrlo brzo nabije to i gura pa je zato ako se radi sa spremacem i ugare i predsetvena priprema najbolje je da je napred posto tada nema nekog gusenja i trebalo bi tako da je bolje mada hteo bi da cujem i vasa mislenja ko misli dali je bolje daska napred ili nazad:haha:/
 
Odg: Setvospremači

@phoenixfendt
Znam da nije problem ali kažem ti da sam hteo da isprobam sve to danas ali me je kiša sprečila.To što kažeš da napred motike ne dižu vlažnu zemlju ima logike ali isto tako dok zemlja stigne do daske dosta se izravna i daska ima manje zemlje.
Imam i par klipova koje je Dukej snimio sa foto-aparatom ali ne znam kako da ih smanjim da bi mogao da ih stavim na net jer su od prilike 40-50 MB veličine.Čim to rešim postaviću i klipove.
@ šandor :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

bubiša je napisao(la):
@ kiki
To me je i naj više brinulo pošto je težak i masivan (po prospektu oko 1000kg) kako će se rus ponašati.Kažem šteta što je pala kiša pa nisam mogao da probam i brže da idem.

Mislim da je bolje da je teži . Ima ko da ga nosi , a u radu su tu točkovi . Bolje da ga nešto pritiska , nego da landara i skače !
 
Odg: Setvospremači

bubisa:
Skines Format Factory 1.70 sa neta i prebacis tvoj video klip u neki drugi fajl(avi,wmv..) i tako okasis na youtube, e onda stavis link na forum i videce se :cao:
 
Odg: Setvospremači

Ovakav spremac /20 opruga Danskih, aostale vasarske/ komsija prodao za 700 e , a kupio moj sa duplim rotorima za 900.
 
Odg: Setvospremači

Ovaj radi sa tim jednim i sa daskom bolje nego taj sa duplim i još ako je imt pa treba cela garnitura s opruga za godinu dana a ovaj je 30god star i još nijedna nije pukla.

Edit by Branko
 
Odg: Setvospremači

Todore sa kojim traktorom vučeš taj spremač od 2.9 i kojom brzinom u km/h.
 
Odg: Setvospremači

ja bi se pre opredelio za spremač sa dva rotora.A što se tiče opruga i na mom kilderu iz 92 su još sve fabričke.On je imt-ov a esovi su neke italijanske firme.
 
Odg: Setvospremači

Ovde kod mene svi izbacuju sa dva rotora meni su danske s opruge i za 30god koliko radi još nijedna nije pukla a rađene su i usluge sa njim je retko koji može da mu se meri po kvalitetu rada imt je za njega ne nula nego minus beskonačno.
Kod mene svi uglavnom menjaju te sa dva rotora ima jedan čovek koji radi preko 400jutara i dan danas radi kao moj samo je 3.6 m.

Edit by Branko.
 
Odg: Setvospremači

Todore ja sam samo lepo rekao da je moj komsija prodao takav kao tvoj spremac i kupio moj sa duplim rotorima. A ti meni da ne lupam ::lose::
 
Odg: Setvospremači

@ paorpaor
Hvala ti na savetu :ppozdrav: probao sam nešto pa da vidimo da li valja:

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=2Ez2_RVw3c0[/youtube]
 
Odg: Setvospremači

E brate Bubiša svaka čast za radnju.Odavno nevideh ovako dobar prohod
 
Odg: Setvospremači

@todore

Dobro pogledaj Bubuišin snimak šta rade dva rotora...

@bubiša

Svaka čast. Čestitam. :D
 
Odg: Setvospremači

:ppozdrav: svaka cast na snimku, bubisa setvospremac radi fenomenalno ::svaka cast:: super ti je podesen i svidja mi se kako daska lepo radi kada je nazad i dupli paker valjici rade fantascino ...nadam se da ce i moj tako raditi jedva cekam da ga isprobam.
 
Nazad
Vrh