Setvospremači

Odg: Setvospremači

kolko si ga platio?jel si zadovoljan kako je napravljen?
nek te dugo sluzi :ppozdrav: :D
 
Odg: Setvospremači

Cena je bila 2800e, a zadovoljan sam kvalitetom materijala,ali nije ispunio ono što je dogovoreno oko nekih detalja,,,jel se vama svidja ono što se da videti. :cao:
 
Odg: Setvospremači

dobar je to setvospremac i nije tako skup nego sta nije ispunio proivodjac koje detalje:haha:
 
Odg: Setvospremači

Pa dogovor je bio da polovina S-opruga bude sa pačijim nogama ,da napravi sa prednje strane uške da stranice ne šetaju,i da stavi veće točkove i ima još neke sitnice ali neka mu ::lose::
 
Odg: Setvospremači

Dao bog da te sluzi. Snimi koji klip pa postavi. Bas me interesuje kako radi posto sam ja kupio Hudjikov i pre neki dan ga probao. Nevidim koji je traktor sto vuce. Ja vucem 3.6 sa 105 konja i ide kao blesav , 12 km/h. Mislim da mi ne treba drugi prohod mada cu ga ja svakakouraditi.
 
Odg: Setvospremači

Ovako izgleda u radnom položaju.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236602291[/time]_________________________________________________
Vuče ga MTZ 1025RM
 
Odg: Setvospremači

kojom brzinom ce taj rus vuci setvospremac na dubini od 8 do 10 cm?jel moze preko 10kmh bez problema?,jel si probao vec da radis,kako si zadovoljan sa njime,to su dobri setvospremaci pravljeni od masivnog materijala ali ovi paker valjci mi se malo nesvidjaju posto imaju isti sistem vesanja i opruga ako imt i konskilde samo na ovom su valjci pravljeni od flahova a ne od zica posto celicni flahovi na valjcima bolje mrve zemlju od onih zicanih,ali svakako dobri su,
ja imam consumov 3.2m hidro sklapanje i zadovoljan sam i cim vreme dozvoli idem da radim s njim da vidim kako lepo radi posto mnogi hvale ove setvospremace da su kvalitetni i dugotrajni i da lepo rade,
isto vazi i za ove svi nasi setvospremaci su dobri i pravljeni od slicnog materijala samo je ime drugacije i cena... ::novac:: ::namigivanje::
 
Odg: Setvospremači

Ma nisam mrdnuo iz dvorišta,a valjda će moći da ga vuče dovoljno brzo da lepo spremira. :cao:
 
Odg: Setvospremači

Mislim na slike spremaca u radnom polozaju, Ja ne vidim ni jednu :sta:
 
Odg: Setvospremači

vidim da si morao sve s opruge pravilno raspodeliti i sve srafove dotegnuti posto se tamo u fabrici sve na brzinu sklopi tako sam i ja morao na mom setvospremacu da napravim pravilan razmak izmedju s opruga na nekih 10 11 cm i da dotegnem sve srafove i sada je spreman za rad, kolko taj tvoj ima s opruga i koji je razmak?
 
Odg: Setvospremači

Na njivu nisam išao pa nemam slike sa spremiranja,a ovo je radni položaj a kad se sklopi onda je transportni-verovatno,spremač ima 42 s-opruge na 4m radne širine pa sam ih svaku od svake jednako stavio.verovatno su pogrešili pa stavili 2 više.
 
Odg: Setvospremači

:bravo: obavezno stavi neke slike kad budes radio s njim u polju i ako mozes snimi neki video klip pa ga stavi ovde ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh