Setvospremači

Lala iz Banata je napisao(la):
bila je 150 eura kad sam ja kupovao moj(3.3 pre godinu dana). Ma sta ce ti daska, pici samo bre.




  • :haha: :haha: :haha:,ma sta ce ti daska :haha: :haha: :haha:jok netreba uopste,sta su je samo stavljali bezveze :sta: :sta:mozda zbog tezine setvospremaca :haha: :haha: :haha:,e svasta cu jos cuti,necu sa nikim vise da se ubedjujem,samo vi zatvarajte brazde kako ko hoce,sretna radnja :cao: :cao:
 
i tebi :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234820099[/time]_________________________________________________
od kog prizvodaca su najbolje s opruge:haha:
javascript:void(0)
kupijo sam prosle godine na naelonu ali su se izduzile
 
Da li setvospremači na rasklapanje treba da fiksiraju stranice ili je dovoljno da svojom težinom kopiraju teren :sta:
 
zavisi koje su sirine krila znaci ako je veci setvospremac krilo se nece podici a tu je i cilindar koji nece izgurati zemlja.Barem na mojem od 4.5 metra se ne pomeraju.?
 
To je 4m radni zahvat,2,4 osnovica a krila 0,8m hidraulično sklapanje ali nema kao neki osiguranje već samo naleže :cao:
 
jaroslav je napisao(la):
i tebi :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234820099[/time]_________________________________________________
od kog prizvodaca su najbolje s opruge:haha:
javascript:void(0)
kupijo sam prosle godine na naelonu ali su se izduzile

Mislim da su jedne od boljih kod nas Termometal , Ada pravili su i mašinu za ispitivanje istih u saradnji sa FTN Novi Sad
024-853-030
šalju i cityijem
 
Da se prebacimo na temu o setvospremačima.Za Kiraja pitanje :sta:Koliko si plato setvospremač i za koji traktor,koliko ima s-opruga :cao:
 
Odg: Setvospremači

stiv je napisao(la):
Da se prebacimo na temu o setvospremačima.Za Kiraja pitanje :sta:Koliko si plato setvospremač i za koji traktor,koliko ima s-opruga :cao:

Spremac je placen 2900e. Za traktor MF3120 (120ks), ima 41 S-oprugu. Krila mogu da se blokiraju u radnom polozaju
 
Odg: Setvospremači

Ja sam kupio 4m hidraulični ,42 s-opruge obične motičice za 1025 ravan most,2800e,ali još nije stigao pa nema slike,hteo sam da mi stavi polovinu sa pačijim ali se napravio zaboravan,ali možda bi mu bilo mnogo :cao:
 
Odg: Setvospremači

TANJIRAČA-KOMERC sa Čeneja,to je kao neka cena niža od zvanične .Zvao sam i tog tvog,al mislim da mi je rekao za neku veću cenu. :cao:
 
Odg: Setvospremači

dali neko poseduje CONSET setvospremace i kakva su iskustva sa njima, ja imam now conset 3.2 na hidraulicko preklapanje i vucem ga sa euroleopardom 804 od 85ks.
 
Odg: Setvospremači

Moj je conset 3.6, isto hidraulično preklapanje i vući će ga rus 892.Čim počnem zatvaranje brazde postavljam slike.
Drugar ima conset 4.1 vuče ga sa rusom 1025,pošto radimo zajedno biće i tih sličica. :ppozdrav:
 
Odg: Setvospremači

e a ovo je moj setvospremac evo i slika CONSET 3.2 sa hidraulicnim krilima osnovni ram je 2.2 a krila 0.5m a radna zahvat je 3.3 a sirina sa rotorima je 3.5m placen je 2400e :D
 
Odg: Setvospremači

dobar setvospremac svaka cast ::svaka cast:: mora da je bio skup al je prva liga,to se meni vise cini kao germinator nego setvospremac posto ima 60 s opruga, prednji valjak i ostalo.al je super jel si zadovoljan kako radi?
 
Odg: Setvospremači

Rus ima 105 konja pa ga lako vuče. Jeste bio puno ::novac:: ali mnogo lepo radi i vrlo sam zadovoljan :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh