Kukuruz 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Farmer Bob je napisao(la):
Zoran Kostović je napisao(la):
@Uroš
Svaka čast na ovako dobro napisanom postu.Korisniji podaci se ne mogu naći na sve četiri stranice ove teme.Pozdrav.
Jeste,ali nemoj tako,pa sta smo mi do sad trabunjali o kukuruzu:haha: :haha: :haha:
Nisam ni rekao da je sve ostalo "trabunjanje"već da je u njegovom postu skoncentrisan najveći broj korisnih podataka.To je moje mišljenje a imam valjda pravo bar na to. :ppozdrav:
 
evo mojih rezultata sa oglednog polja pionira 14 hibrida u 2009g.
143mjoi.jpg

ako vas zanima uvecajte sliku, vidi se
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Kod nas su juče bili gospoda "pioniri" i evo cena
29m3wpj.jpg

290zhao.jpg

2lvloch.jpg

nadam se da se lepo vidi...
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Kod nas malo slabije ali se b23 bolje vrši,tj.kukuruzovina se bolje otkida,sada su nam preporučivali PR36B08 kao jedan od najboljih ranijih hibrida.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

ja sam imao F02 i B23 prosle sezone , F02 je rodio bolje za oko 400 kg...ista agrotehnika ali je mozda F02 dobio jednu il 2 kise vise od B23
 
Odg: Za nove članove da se predstave

kod nas(ne kod mene licno,nego kod ljudi sto su ga imali)se nije bas proslavio!
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Montoja, B23 je za nijansu bolji od F02 probaj F38 on je pravi :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Ja sam imao oba i nema neke opipljive razlike.... K67 je možda za nijansu bolji ali je bio za tu nijansu vlažniji od ova dva, tako da, okreni, obrni isto ti se vata!
 
Odg: Za nove članove da se predstave

'El sam ja to dobro skonto?Npr n01 25000. sem. 3450.00 +18% pdv(621.00)=4071dinm odnosno na 18cm to mu dodje 42222 semenki po kj sto je 6873 din/kj (68e).Ako je moja matemetika ok onda nikad skuplje seme.I spravte me ako gresim :zli:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Ne verujem da si u pravu jer ja imam prema meni indenticne cene u dve apoteke. Proverio sam u petak.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Kazem ti kako je kod nas cak sam zvao i Radeta Krzmana i on mi je isto rekao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh