Kultivatori (špartači)

Odg: Kultivatori (špartači)

Negde sam video, a razmišljam da prepravljam moj da bude napred!
 
Odg: Kultivatori (špartači)

Branko je postavljao slike špartača koji je postavljen napred , mislim da je u temi "prednja hidraulika" . :cao:
 
Odg: Kultivatori (špartači)

Hvala, našao sam.
Slike su dobre no to što mi treba da vidim se vidi jako loše. Neznam jesu li S opruge ili obične motičice ali mi se čini da dosta široko ostavi neošpartano. Kolkoje brzo išao?
 
Odg: Kultivatori (špartači)

Brat hoce da kupi spartac za repu vasa preporuka i zasto. ::vadjenje_repe:: :ppozdrav:
 
Odg: Kultivatori (špartači)

Dali neko zna mozda okvirnu cenu polovnog IMT spartaca sa depozitorom za ve.dubrivo- cetvoro redni je u ptanju.
 
Odg: Kultivatori (špartači)

Rale
Da da :haha: Pa mozda je bili tvrdo kada si radio pa da ga je zato zabacivalo.
 
Odg: Kultivatori (špartači)

B -Eli cene takvih spartaca se krecu od 600-800 evra ja imam jedan dvoredni imt sa kutijama i depozitorima za djubrivo ako nekog interesuje. :ppozdrav:
 
Odg: Kultivatori (špartači)

B-Eli je napisao(la):
Dali neko zna mozda okvirnu cenu polovnog IMT spartaca sa depozitorom za ve.dubrivo- cetvoro redni je u ptanju.
Ja znam jedan bez depozitora za 600 evra a depozitore imam i ja da prodam za 100 eu
 
Odg: Kultivatori (špartači)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aSdjywt0t9Q&feature=rec-rev-rn-1r-8-HM[/youtube]
 
Odg: Kultivatori (špartači)

Lepo odrađeno od čega su ti diskivi , crtala ? :D
 
Odg: Kultivatori (špartači)

takva crtala se mogu napraviti na strugu. meni treba precnik diska ako moze i slika kacenja crtala.
 
Odg: Kultivatori (špartači)

ja imam IMT 4-reda ali sam napravio prednju motiku raspona 52cm i samo pičim sa njom inače motika je napravljena od gibnja ( lisnate opruge ) debljine je 3-4mm i širine 6-7 cm tako da se lepo može otkivati :D
 
Odg: Kultivatori (špartači)

MONTOYA je napisao(la):
ima li neko da je od IMT 2rednog špartača pravio 4-voro redni ili 6-to redni na sklapanje

Ja sam spajao dva dvoredna u jedan.

pidikanac je napisao(la):
ja imam IMT 4-reda ali sam napravio prednju motiku raspona 52cm i samo pičim sa njom inače motika je napravljena od gibnja ( lisnate opruge ) debljine je 3-4mm i širine 6-7 cm tako da se lepo može otkivati :D

Jel može koja slika toga?
 
Nazad
Vrh