Kolika je cena pripusta nerastova u vasem kraju?

Učlanjen(a)
21 Avg 2009
Poruka
4.721
Lokacija
Stubal, Kraljevo
Mozda se nekome ova tema ucini bespotrebnom ali meni bi bilo jako interesantno da malo uporedimo tarife za ovaj castan posao. Konkretno ja naplacujem 400din za jedan a ko hoce i dva pripusta. Ako nije ostala suprasna , drugi pokusaj je besplatan. Drzim relativno kvalitetne nerastove. Kakvo je stanje kod vas?
 
Kod mene dzabe,al do Nove god.Posle toga 10e,skok i "overa" sutradan.Ako povadja drugi put nenaplacujem.Nerast je proveren skakac.
Imao sam da oduzim neka parenja,oduzio sam i vise nego duplo,i pocinje naplata sexa.
Cuo sam da neki lik,zovu ga valjda Mile nerast,naplacuje 1000 din.Ima 5 kom i samo to radi.Zovnes ga i on dolazi kod tebe.
 
Bolje je odrediti cenu,i to ne bas malu (V.O. je 1500,dvostruko osemenjavanje 2000),jer onda nece svako da ti dolazi i dovodi svakakve skrndelje.Dosta je bitno da krmace koje dovode na parenje budu zdrave,inace ako vepar pokupi nesto i posle predje na tvoje krmace,napravio si haos za pisljivih 200-300 din.Ovako stavis desetku eura,onaj ko ima da plati taj ima i da ih drzi kako treba.
 
Ma brate da si ti video sta mi je jedna baba dovela na parenje-zgrozio bi se.Krmaca daj Boze da ima 60 kila,jedva stoji na nogama,curi joj gnoj iz mindze samo bije .
Kaze:"Sine jel mozes da ga pustis?"
Sta da joj radim:haha: Rekoh:" pario malopre sad nece da skace,dovedi je sutra".Ujutru ja pravac grad i nema me ceo dan,a mojima rekao da ni slucajno nepustaju,kao oni nesmeju da mu pridju.I da zbog budala bezim iz svoje kuce?Ne vala,plati pa klati.
 
ja sam svinje smanjio, imam sad 3 krmace, ali nerasta cu da drzim dokle god budem imao krmace, ne mogu da se zajebavam i da zagledam jel hoce-nece, kad ce,ko ima nerasta, hoce li da pusti..
pustam ga samo mojima iz familije,nenaplacujem im, donesu pice da popijemo dok vepar odradi radnju, ali covek koji je ranije drzao samo nerastove je naplacivao dzak kukuruza - skok

sada uglavnom ko drzi manje krmaca radi v.o. ko ima vise ima i 1-2 nerasta
 
1000din za jedan a dva pripusta 1300, V.O. je 1000,dvostruko osemenjavanje 1300
 
1000 je skok a za drugi put naplacuju samo prevoz 300 ili 200 din, i ja mislim da je bolje VO
 
kod nas je 1000 din ustvari 10 eur,a vo 1200,ali mislim da bez prirode nema nista ja sam jednu nazimicu semenio dva puta i nije ostala a da sam tada imao nerasta sigurno bi ostala pa sam je zaklao pre 15-ak dana au bas je bila klasa
 
Nazad
Vrh