Priplodni bikovi

pa ne mogu ga ni ja naci , pogledacu u spisku bikova koji postoje u srbiji i uvezena semena :)
 
Nasao sam ga . Americki bik je u pitanju , seme uvozi [/FONT]​


[TABLE="width: 315"]
[TR]
[TD="class: xl65, width: 315"]Union-farms,Lučar Holstein farms Deronje njegov HB:V-1003 pokusacu da pronadjem rezultate njegovog progenog testa :)[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi kaze iz kog je centra bik Ailego i o kakvom je biku rec imam tele od njega ostavicu ga za podmladak jel majka teleta ima dobru genetiku.Osemenio je privatni vetrinar platio sam osemenjavanje mada je kod nas besplatno nisam pitao iz kog je centra bik i ostale karakteristike.
 
? HULOCK ? V.P. ima njegovo seme duzi niz godina...... GZW(ukupna oplemenjivacka vrednost )-127 MW(mlecnost)-118 FW(tovnost)-117 :) Na internetu milislim da nema slike . Ali u katalogu je ima ....... Odlican bik.......
 
nije moja krava semenjena sa njim,trenutno nemam kravu,imam samo jedno tele,a sa tim bikom je semenjena krava mog kolege pa me zamolio da se malo bolje raspitam ako oteli zensko da li vredi ostavljati
 
Jao slagacu te dali je sarole ili limuzin....nisam siguran al cu proveriti pa cu ti javiti
 
Zdravo svima. Ovako, imam 2 junice starosti 16 meseci, jedna je Weinmalova kcer a druga je Humova. Obe su osemenjene Vansteinom pre jedno mesec dana. Interesuje me da li neko zna kakvi su to bikovi? Hvala unapred :)
 
Nazad
Vrh