Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:haha: Vi Somborci to dobro znate, naši glavudžani rado posećuju vaš kraj! :haha:

-------------------------------------------------------------------------------------------------
STA TREBA RADITI KADA VAS DEVOJKA PREVARI
Prvi korak: Pridjete i lupite joj šamarčinu...
Njen novi dečko je prinudjen da reaguje, a onda se svi vaši drugovi zaleću na njega, i tuku ga dok ne raskine sa njom...Kada raskinu, Njoj zabranite da ima dečka narednih godinu dana...jer će u suprotnom njena veza da se završi kao i ova...na svakom koraku je omalovažavajte, vredjajte, kinjite...Onda će ona prestati da izlazi...Za sve to vreme, vi menjajte devojke kao čarape....posle odredjenog vremena ona će slučajno upoznati nekog strašnog dasu, i smuvaće se sa njim, u nadi da mu ne možete nista...proći će pored vas , šepureći se i misleći da vam je doskočila....ukoliko procenite da je dečko prejak za vase društvo, iskoristite stari dobar štos (napad sa ledja). Dovedite neku preteranu ribu(po mogućstvu fuficu), upoznajte je sa dečkom, i zamolite je da vam učini uslugu i da mu obeća svašta, a u cilju da ovaj prevari devojku...On, kao i svaki muškarac neće uspeti da odoli, i otići će sa fuficom, ostavljajući vašu bivšu na cedilu....E onda joj lupite još jednu šamarčinu, i oterajte je kući...Nastavak moze da teče u dva smera:
Prvi smer: Posle nekog vremena, zaključiće da sa vama nema šale, zamoliće vas da opet bude sa vama....odbijajte je neko vreme, a onda ako vam znači, budite sa njom...tako obradjena devojka će biti savršena za brak…
Drugi smer: Tvrdoglava je, neće da popusti...e onda neće imati dečka dok se vi ne oženite, pa da vidimo ko će izdrzati...Ona posle nekog vemena završava na psihijatriji, pateći od manije gonjenja.....neizlečivo...Šifra: Nemoj mene ti varati mala, ljubav samnom nije šala
Sve ovo što ste pročitali ne treba shvatati ozbiljno...

savet
Šta treba raditi kada vas dečko prevari...
U slučaju da vas dečko prevari, vi kao i svaka druga devojka, treba da se zatvorite u sobu, i da ne izlazite iz nje bar 3 dana, i da provodite dane plačući, kukajući i proklinjući...da stalno vičete kako ne želite da ga vidite više, kako je završeno sve ,kako je ovo poslednji put da ste verovali nekom muškarcu itd,..
Onda okrećete brojeve svojih drugarica da trazite savet, a one će kao i svaka drugarica da vam kažu kako treba otkačiti svinju, kako vas ne zaslužuje...o tome ćete razmišljati naredna dva dana, koliko će njemu biti potrebno da skupi hrabrosti da vas nazove...Onda ide poziv: (na ovo nemogu da utičem savetima jer se ipak na kraju uvek završi ovako...)
On- " Ćao mala, sto se ti ne javljaš...da nisi nešto ljuta na mene..?...
Ona - " Šta bre hoćes, idi sa onom tvojom fuficom..."
On - " Ali mala....pa ti znaš da ta devojka nije ni priblizno dobra kao ti...to sa njom je bila greska...hir...nece se vise ponoviti...obecavam ti.."
Ona - " ...Ma... ja i ti nemamo vise o cemu da razgovaramo.."
On - "Hej, pa zar ja i ti da se svadjamo zbog neke tamo glupacice....pa ni ime joj nisam zapamtio...bio sam pijan, i nisam znao sta radim...pa cak i na sudu ti oprastaju kada uradis nesto u takvom stanju...Mala...mi imamo nesto vredno, nesto sto ne treba da se prekida zbog jedne avanturice.."
Ona - "Avanturice !?-Ti si spavao sa njom....povredio si me, i mislim da ti to necu moci lako oprostiti(e, ovde se zeznula jer u ovim recima se krije ono ""oprosticu ti, samo jos malo da te mucim",..ali muskarcu je to znak da se izvukao)
Sledece sto se desava je da vas mladic dolazi sa cvecem, ili nekim drugim pokloncicem...izvodi vas u neki kafic, restoran i sve je reseno....
Devojke, oprastajte svojim momcima jer oni su tu da vas varaju, a vi da ih jos vise volite zbog toga, da ih vise cenite...iako to sebi necete da priznate, tako je...
Sve sto ste procitali ovde nemojte shvatiti ozbiljno...
 
Ako imate snage, onda odgledajte do kraja.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lqpoOMkjgh0[/youtube]
 
USPESNA MUVANJA
Muškarci su često primorani da izmišljaju neke fazone, na koje bi smuvali ribu...nekada to uspe, nekada ne, ali sve u svemu zna da bude vrlo interesantno...

Situacija 1: Dešava se da razgovaraju tip i riba koji su se tek upoznali, i on nešto počne da je zeza, na sta ona reaguje.."lupiću ti samar, nemoj da me zezaš..." On, malo popio pa počne da navaljuje da mu lupi šamar, međutim ni na kraj pameti da ce mu to učiniti jer ona sve vreme negira kao "Neću, žao mi te je..." i u tom navaljivanju PLJAS!!!, ispred diskoteke pred bar pedeset ljudi...dešava se aplauz i dobacivanja na račun dečka...ona odlazi sa drugaricom, a on onako postiđen, ipak krene za njima i pozove drugara (da "odvoji drugaricu"...Kada su malo odmakli od diskoteke, on je uhvati za ruku, zaustavi se (sačeka da mu drugar i njena drugarica odu) , privuče je sebi, zazmuri, napući usta i kaže:"E sad se lepo izvini"...sledi poljubac, pocetak nove veze...Kada su se vratili zajedno u diskoteku, masa nije mogla da poveruje, ali su usledili pozitivni komentari..

Situacija 2: Dešava se u diskoteci posle oko sat i po muvanja...deško vec očajnicki pokušava da je pridobije, i počinje priča: "Pa zašto se ne smeješ, što si tako ozbiljna...ja volim tvoj osmeh, prija mi... Zamisli da sam ja biljka...svakoj biljci treba nežnosti i osmeha da bi rasla...svaki put kada se ti nasmešiš, biljka, tj. ja rastem, bujam, cvetam...kada si namrgodjena, ja venem... Nemoj dozvoliti da uvenem...ako budeš samnom, pomoćićeš jednoj mladoj biljci da ne uvene...
Te večeri se nisu smuvali, jer je dečko bio krajnje pijan, posle par meseci su uspostavili vezu koja je dosta dugo trajala...

Situacija 3: Dečko prilazi devojci u diskoteci, ali ona samo stoji skrstenih ruku, i kreće spika:" Zasto si tako ozbiljna..?..Kada se zavrsi raspust, i ti se vratis u skolske klupe, i kada budete imali pismeni iz srpskog na temu: "Kako sam provala raspust", ti ćeš pisati kako si stojala skrstenih ruku pored sanka?...međutim, brzo je odustao.. ali vrlo interesantan segment..

Situacija 4: Tip prilazi devojci dosta energično (iz skoka) i kaze:" Ja te volim, uvek sam te voleo...meni su mama i tata kad sam se rodio rekli da ja tebe volim...a ja moram da slusam mamu i tatu..."...Devojka je ostala bez teksta, nakon daljeg razgovora, smuvali su se i ona je dugo bila zaljubljena u njega..

Situacija 5: Izvini, da li želis da saznaš kako se ja prezivam? -"A što bih ja to zelela da znam:haha: -"Pa, jednog dana ces nositi to prezime kao svoje, pa sam zeleo da ti ga saopstim odmah, da se navikneš...

Situacija 6: Izvini, želeo bih da ti kažem nešto iskreno, ali bojim se da se ne naljutiš...."Pa samo ti reci, ja volim kada su muškarci iskreni..." -znaci da budem iskren? "Da" -Pa ako zelis da budem iskren, prvo te moram uhvatiti za ruku(hvata je za ruku), zatim te moram okrenuti ka sebi(okrece je ka sebi), a onda te moram (poljubi je) poljubiti...Da li sam bio dovoljno iskren? "Da" ***Vrlo interesantno...

Situacija 7: Imaju i one fore"ej, ajde mi pogledaj šta mi je to na vratu", pa kada se ona nagne, ti je poljubis....

Situacija 8: Dečku prilazi devojka u diskoteci i kaze..: "Ti si meni odnekle poznat.." a on ce :" Ej, ajmo napolje na svetlo da me bolje vidiš, možda se i setiš odakle me znaš..."...A svi znamo zašto je on nju pozvao napolje...?

Situacija 9: Dečko prilazi devojci i upozna se sa njom... kako izgovoriše imena jedno drugom on je poljubi...-verovali ili ne, to se dešavalo mnogo puta...

Situacija 11: Dečko koji studira poljoprivredu, ćaska sa devojkom...pita je šta ce upisati kada zavrsi srednju skolu, ona se dvoumi-jos nije odlucila tek ti on njoj da savet :"Ja sam upisao poljoprivredni fax zato sto sam znao da ćeš ga i ti upisati.... zato lepo ispuni moja očekivanja i upiši poljoprivredu..."

KAKO KORISNO UPOTREBITI ZENU
(za one koji bi spojili ugodno s korisnim)
Lepo je imati zenu. Ne morate brinuti o ishrani, nedostajucim dugmadima, neispeglanim kosuljama, prasinom u stanu... ali, nesto tu nedostaje... jedna mala sitnica koja bi coveku zivot ucinila daleko ugodnijim... lepo je ne brinuti se o svim tim stvarima, ali zasto dovraga, ne bismo na neki nacin zenu mogli upotrebiti u svakodnevnom radu s racunarom?
Postoji mnogo nacina da zenu upotrebite u korisnom radu s racunanarom - i to vecinu njenih delova. Podjimo redom:

Glava - glava je nazalost gotovo potpuno neupotrebljiv deo zeninog tela: okrugla je, kotrlja se po stolu, i prevelika je da biste je koristili kao kuglicu za misa. Obrasla je dlakama i kvrgava, pa nije dobra niti da zaigrate kosarku s drustvom za vreme skidanja QWK paketa s BUG BBS-a. Jedna potpuno neprakticna stvar. No, na pocetku sam rekao da je to GOTOVO neupotrebljiv deo zenina tela; naime, jako retko, ali ipak, poneka zena u glavi ima dovoljnu kolicinu inteligencije, da joj bez straha od posledica mozete prepustiti neke jednostavnije operacije na vasem racunaru - ukljucivanje istog, na primer. Ali cuvajte se! Nikad niste sigurni da ce zena pravilno shvatiti redoslijed operacija, pa se moze dogoditi da ukljuci samo monitor, i onda stane u praznom hodu cekajuci da se na ekranu pojave slova.

Trup - zenin trup moze se iskoristiti na vrlo mnogo nacina. Lično, koristim ga kao jedinstven, udoban naslonjac, s mekim drzacima s obe strane, koji vas sprecavaju da odmicete pogled s monitora.
Ako vam je fotelja ili stolica dovoljno udobna, zenu mozete koristiti kao udoban jastucic za noge.
Ako vam pisac pravi previse vibracija, stavite ga na zenu: njen meki trup ublazit ce vibracije 27.945%, a time i buku. Nazalost, kao podloga za misa, zena je potpuno neupotrebljiva - osim sto je preobla, pri pogledu na misa uspaniceno ce skociti kroz prozor, pa cete morati provesti nekoliko neugodnih sati strugajuci ostatkepred zgradom.

Noge - nikakva korist. Imaju zglobove, pa ih ne mozete koristiti niti kao noge od stola. Ali dobre su da njima lupate po monitoru kad vas asm program ne proradi iz (sto- i-)prve. Ako vasa zena ima zgodne noge, mozete ih iskoristiti kao taktiku zbunjivanja protivnika dok s prijateljem igrate sah. Kad vam lose krene, jednostavno mu ih bacite u krilo, i dok vas prijatelj s vriskom bude bacao noge sto dalje od sebe, vi pritisnite tipku reset i slazite da je doslo do pada napona.

Stopala - stopala su izvanredan medij za ciscenje disketnih jedinica. Oblikom vise - manje odgovaraju, te ih lako mozete natopiti sredstvom za ciscenje, gurnuti u vrata disketne jedinice i ocistiti glave. Ovo ne vredi ako zivite na selu, sa zenom koja radi celi dan u polju. UPOZORENJE!
Koristite li takva stopala, moze vam se dogoditi da unistite disketnu jedinicu jakim korozivnim delovanjem znoja s stopala!

Prsti - prsti su takode izvanrednan medij za ciscenje: zenski prsti su tanji i spretniji od muskih; a zatim, zar biste zaista gurali svoje prste u ispravljac, tamo je tako prljavo, da ne govorimo o mogucnosti da vas ubije struja. Terajte zenu da neguje nokte. Dugi i njegovani nokti izvrstan su pribor za ciscenje uticnica na maticnoj ploci. Zatim, nokti su vrstan provodnik topline, mozete ih koristiti za hladenje SMD elemenata prilikom lemljenja istih. Smrad noktiju i spaljenog mesa zanemarite.

Na tipkanje pomocu zenskih prstiju zaboravite - tako dugi nokti nisu u stanju raditi tako fini posao. Eventualno, mogu vam posluziti za vadenje prljavstine i dreka koji se skupio izmedu tipki (recite, kad ste zadnji put ocistili tastaruru?)...

Ruke - najmocnije orude na zeninom telu. Upravo je neverovatno kako je evolucija dovela do savrsene geometrije i genijalne upotrebljivosti zeninih ruku - kao drzaca za vase pivo. Uopte, osim piva, zenine ruke mozete iskoristiti kao hranilicu; dok vi kucate novi program, zena vam marljivo stavlja zalogaje hrane u usta, tako da ne morate prekidati rad radi svakojakih gluposti. Primecujete li veliku slicnost robotskih ruku i zenskih ruku? Vidite - toliko su dobre, da su ih cak i konstruktori poceli plagirati. Ipak, izmedu srednje upotrebljive robotske i prilicno pokretne zenske ruke, birajte pazljivo: robotska ruka je sigurno jaca, a osim toga zenina ruka ne mora uvek biti vodena dobrim algoritmom.

Uopšteno: Zena je, kao sto smo videli, upotrebljiva na mnogo odgovarajucih nacina. Ponasa se poput sklopivog stola-ormara-kreveta. Hranilica, drzac za pisac, univerzalni alat za ciscenje, sredstvo za zabavu...
Mnogo je nacina da jedna obicna zena bude korisno upotrijebljena.
SUTNI DEVOJKU
Kada vas partner šutne (čitaj momak), potrudi se da vam da neko objašnjenje, ali iza njega uvek stoji nešto drugo... ROOM SERVICE: Šta to radite pod ćebetom? Joj, prevrnula sam tacnu! Pliz, nemojte nas kazniti...
Tvoja mama je sto puta bolja od tebe u sexu. .
Mislim da je krajnje vrjeme da malo smrsas.
DRAGA, JA NISAM OD ONIH KOJI KAZU "MOMCI VOLE KAD BRKOVI ZARE". MOLIM TE, LJUBAVI, OBRIJ SE.
Ko te jebe!!! I onako si ružna!!!
Krajne je vrijeme da poradis nesto na sebi (znam dobrog hirurga).
Venčanja neće biti jel imam čir na kiti.
Ljubavi ja sam kod tebe u ocima video ono sto ni kod jedne druge devojke nisam. (krmelje stoko jedna)
Tamara, ti si zaista prelepa i smrtonosno sexy, ali, to nije dovoljno dobar razlog da se zaljubim u tebe. Ovo među nama je strast - za ljubav treba nešto više.
Desio se problem - upoznao sam drugu. Nemoj me zvat ovako je lakse. Morat cemo razgovarati. Zao mi je....JEBI SE MARIO, JA TE JOŠ UVIJEK VOLIM!!!!
Danas otvaram oci nakon svih ovih godina.....
Devojko izvini suvise sam dobar frajer za tebe, nadi svoju klasu.
Nismo ja i ti jedno za drugo, jer nemamo ništa zajedničko (sviđa mi se tvoja mama).
KO TE JEBE KAD IMAŠ USTA DA MOZES SAMA SEBI ŠAPUTATI NA UVO.
Toliko te volim da bih te pojeo, ali ne jedem svinjetinu.
Ma znas sta mala...nemas ti pojma.
Ostanimo samo prijatelji.
Po jebi ti nekog drugo. Al koga osim krokodila?
Dodji da te kavamo (ja i pav ovtaka)!
Pa mogla si i brkove obrijati **greška te u celo..
Djevojko, sutra si proslost!!!
Jebo sam i bolje, no nikad gore!
Mislio sam da je priroda savrsena dok nisam vidio tebe ( i Bogu se omakne).
IMAS PREVISOKO NEPCE!
Tako si pasivna u krevetu, kao da si nevina.
E znas u cemu je razlika izmedju tebe i tranvestita? Tranvestit nema brkove.
Volim te i previse da bih mogao dozvoliti das mi budes djevojka.
Ruzna si ko Bukovik.
TRAJALO JE NESTALO JE MA NIJE NI BILO AKO TI ONAJ OZILJAK NEKO NIJE HIRUSKIM PUTEM SKINO
Obrij se vise.
Otisao sam u Afganistan, vracam se prvim avionom.
Mislim da sam se zajebao ne želim vezu.

Za sad ne mislim imati …
Ja sam ja. Ne drži me mesto, mojom dušom duvaju vetrovi OPROSTI MI.
Ljubav nije gajba hladnog piva Biljo.
Draga trudan sam !!!
Ne moze danas, sutra 100%.
Ne mogu, podsecas me na bivsu.
Ne mogu, ti si mi kao sestra.
Postoji mala razlika u nasim godištima.
Ne privlačiš me u "tom" pogledu.
Moj život je trenutno suvise komlikovan.
Vec imam devojku...
Ne zelim da sklapam veze sa ženama sa kojima radim.
Nisi ti kriva, to je zbog mene.
Trenutno se koncetrišem na svoju karijeru.
Ne želim da se ženim.
Ostanimo samo prijatelji!
Za zensku je najgore kad joj frajer kaze 'Ti si od sada moj najbolji drug', a za frajera kad mu zenska kaze 'Tvoj najbolji drug je sada moj'.

OTKACI DECKA
Kada vas partner šutne (citaj devojka), potrudi se da vam da neko objašnjenje, ali iza njega uvek stoji nešto drugo. Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomiću ti rebro!

Trenutno imam zaista previse posla. - **greška pa zar zaista mislis da cu sa tobom vreme gubiti.
Ja: "Jesmo li ja i ti zajedno?" On: " Jesmo" Ja: "E pa nismo vise"
Zao mi je decko ovo ti je trece iskljucenje... pa zbog toga dobivas crveni karton i ides sesti u publiku...
Stvarno ne ide vise.
Daj dečko, prouči kartu Italije, i znat ćeš o čemu ti pričam.
Volim te toliko koliko je velik tvoj **greška, mislim da su ti to dva dovoljna razloga za naš prekid.
Samo se ti nadaj da će među nama biti nešto. Nerealne maštarije su dio života.
Ti mislis samo na jedno-ali ne jednom! Zato odjebi!!!
Mislila sam da me volis i da necu moci bez tebe,al' kad malo bolje razmislim........ma’ ko te jebe!!!
Ukoliko zelis da sebi upropastis dan, pogledaj se u ogledalo!
Posalji mi svoju sliku! Okacicu je na tavan da bi je pacovi videli, pobegli i vise se nikada ne vratili!
Volim interesantne razgovore u prijatnom drustvu. Zbog toga te, nazalost, jedno vreme necu posecivati!
Da ti poklonim srce- malo je. Da ti poklonim vecnost- kratka je. Zato, evo ti sloboda - bolje je!
Ma daj ba, riješi ću se tebe dok je vrijeme.
Ja sam tvoje zlato, ti si moje srebro. Ako me ostaviš slomit ću ti rebro.
Dečko, odjebi od mene-kratko i jasno!!!
Žao mi je dušo, ali danas završava i posljednja epizoda naše sapunice...
…ali vise ne ide ovako.. ja i ti bi trebali da zavrsimo vezu ljubavi, predjimo na prijateljstvo..vazi:haha:
Mrzim te, koliko te i volim, al dečko sjaši, stvarno si ogorčen sexom.
Jako mi je žao ali ne možemo više biti zajedno.Tako je moralo biti.
Svi ste vi isti, kreteni ko kreteni, čast izuzetcima!!!!!!!
Ne želim te uvrijediti ali ti si glup.Kad bi glupost imala noge ti bi bio stonoga!!!
Nije da mi se ne sviđaš. Kad misim o tome kakav bi trebao biti moj idealan dečko uvijek se tebe sjetim. Ti si potpuna suprotnost tomu.
OTISAO SI, E PA NEK SI, IONAKO NISI BIO BOG ZNA KAKO SEXY! SVAKA TI JE NESTO DALA A JA SAM TE ZAJEBALA! SAD SAM HAPPY I BEZ TEBE, A USTVARI-TKO TE JEBE!!!!!
Ma bre volim te ko batu.
Ma decko hajde ispali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Decko, olesio si se otpali ispred ti si takav snob.
Sad je 22:00. Hoces li da svratis do mene? (Dalje ruke od mene! Nisam rekla da hocu sex sa tobom!)
Ne mogu, ti si mi kao brat. Podsecas me na onog idiota sto svira bendzo u "Oslobodjenju".
Postoji mala razlika u nasim godistima. Ti si jedan starkelja iz doba Jure.
Ne privlacis me u "tom" pogledu. Ti si najruzniji kreten koga sam ikad videla.
Moj zivot je trenutno suvise komlikovan. Ne zelim da sve vreme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.
Vec imam momka... ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.
Ne zelim da sklapam veze sa ljudima sa kojima radim. E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.
Nisi ti kriv, to je zbog mene. Nisam ja kriva, to je zbog tebe.
Trenutno se koncetrisem na svoju karijeru. Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.
Ne zelim da se udajem. Zaklela sam se da necu da imam nista sa takvima kao ti.
Ostanimo samo prijatelji! Zelim da budes u blizini kako bi mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.

savet
Kako furati s dve cure, a da vas ne ulove
Samo jednom se živi i u životu se valja zabavljati, pa zašto onda ne biste furali s dvije cure odjednom? Problem je u tome što nemaju sve žene razumijevanja za takvu vrstu zabave. No postoje neki trikovi koji ce vam pomoci da zadržite obje ili barem jednu.

Napamet naucite najosnovnije podatke
Vecina muškaraca ne može zapamtiti neke osnovne podatke o jednoj partnerici, a kamoli o dvjema. Nezgodno bi bilo da nešto pogriješite i zato napamet nabubajte što voli, a što ne, kako joj se zove mama, a kako najbolja prijateljica, kada joj je rodendan, što je po horoskopu i ostale banalnosti do kojih je ženama stalo.

Uvijek birajte njen stan
Ni lopovi ne kradu u svom kvartu, pa nemojte ni vi. Kada kod možete, idite kod nje. Lakše je otici na vrijeme, a ne morate se ni brinuti zbog tragova. Ako kojim slucajem dovodite ženu doma, svakako se osigurajte da vam druga iznenada ne dode u posjet, a pametno je i prije pospremiti stan kako vam jedna ne bi našla grudnjak one druge.

Nikada ne zakazujte sastanke jedan za drugim
Na drugi cete sigurno zakasniti. Osim toga, žene imaju oko za detalje i sigurno ce namirisati tudi parfem ili ce vidjeti dlaku koja nije njena. Cak nemojte zakazivati sastanke s dvije žene u istom danu.

Nemojte se polakomiti
Dvije mogu proci, tri je vec forsiranje, a cetiri - što god da vam se dogodi, sami ste si krivi. Ako vec ne možete izdržati, radije cešce mijenjajte partnerice. Npr., nemojte biti ni s jednom duže od dva tjedna.

Zaštitite se
Cesto mijenjanje partnerica je riskantno i zato obavezno koristite kondome. A i pametno je svako malo otici na testiranje.

Nemojte lagati
Ok, naravno da lažete cim tajno furate s dvije cure, ali nemojte koristiti sitne laži. Radije nemojte odgovoriti na neka pitanja ili odgovorite tako da prešutite istinu. Što više budete lagali, bit ce vam teže pratiti vašu pricu i na kraju ce vas netko uhvatiti u laži.

Ne pricajte puno
Ako budete puno pricali, izletjet ce vam nešto što niste htjeli reci. Osim toga, onaj koji puno prica uvijek je sumnjiv.

Pazite na rastojanje
Nemojte švrljati s curama koje su kolegice na poslu ili idu zajedno na faks. Svakako se pobrinite da se cure ne srecu tako cesto i da je izmedu njih pristojna udaljenost.

Birajte razlicita mjesta za izlaske
Ako izvodite cure na ista mjesta riskirate da vas razotkriju. Budite diskretni i vodite ih u razlicite restorane, kafice ili klubove.

Javljajte se na mobitel
Ako ste s curom, svakako se javite na mobitel kada vas zove druga cura jer nejavljanje pobuduje sumnju. Kada se javite, okoncajte razgovor što prije uz ispriku kako si vani, zauzet, u gužvi i sl. Ako je situacija nezgodna, pametno je iskljuciti ton na mobitelu.
 
Samo udri, ima tu svašta-nešto. Neka stoji, kome zatreba da ne traži mnogo. :D

Bolje u jednom nego u 5 postova, pa neka se nađe. :haha:

2ntxyfn.jpg
 
10. октобар, 10. Лета Господњег, Трећег Миленијума, Земља Србија, Град Београд
- Такозвана Парада поноса


На Славији испред кордона декица са шеширом је, питао полицајца зашто стоје ту и бране педере?
Изговор који полиција наводи јесте тај да морају да зарaде за хлеб.
На тај одговор декица је из своје торбе извади векну хлеба и понуди полицајцу уз речи:
"Ево ти хлеба ако ти треба, немој да те ПЕДЕРИ ХРАНЕ ЛЕБОМ"?!?!
На то је уследио смех и аплауз свих присутних.

То је неко документовао фотографијом - браво за мајстора !!!

1gpqww.jpg


:ppozdrav:
 
Kravlje ludilo


TV reporterka istražuje uzroke "kravljeg ludila". Dogovorila je intervju sa farmerom koji ima svoju teoriju o toj bolesti. Intervju je tekao ovako:

TV reporterka: "Ovdje sam da sakupljam informacije o mogućim uzrocima kravljeg ludila. Možete li mi reći bilo šta o mogućim uzrocima ove bolesti?"

Farmer se zagleda u nju i reče: "Da li vi znate da bik zajaši kravu samo jednom godišnje?"

TV reporterka (očigledno zbunjena): "Dakle gospodine, ovo je očito potpuno nova spoznaja. Ali, kakva je veza između tog fenomena i kravljeg ludila!?"

Farmer: "Nadalje gospođo, znate li da mi kravu muzemo dva puta dnevno?!"

TV reporterka: "Gospodine, i ovo je vrlo važna informacija, ali što ste time želeli reći, koja je poenta ove priče?"

Farmer: "Poenta ove priče!? Probajte zamisliti da se ja igram sa vašim sisama dva puta dnevno a samo jednom godišnje vas povalim! Zar ne biste i vi poludili!?

Ovaj intervju nikada nije ugledao svetlo dana ...
 
Neke od najgroznijeh stvari pronadjenih ikada u hrani i piću!

1. Crna udovica u paketu grozdja
2. Izmet u sladoledu
3. Kukarača u hrskavom sendviču
4. Kondom u supi
5. Mrtav miš u ljutom sosu
6. Mrtva žaba u Pepsiju
7. Pohovana pileća glava u McDonalds
8. Sedam inča dugi nož u sendviču


:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh