PIO + Zdravstveno

Jovan1

Novajlija
Učlanjen(a)
11 Jun 2010
Poruka
13
Moze mi neko reci kolko je PIO po jednoj osobi i kolko je zdravstveno osiguranje godisnje po porodici, nadam se da ce mi neko odgovoriti. Sve najbolje....
 
Da da, hvala ti druze, pretpostavljam da je PIO oko 45.000,00...sve najbolje.
 
Da,da ja zaboravio :haha: tj mislio sam da sam i to resio u ovoj godini :haha:
 
Naplaćuju za svakog člana poljoprivrednog domaćinstva pojedinacno, ukoliko nema neki drugi, "viši", vid zdravstvenog osiguranja.
 
Da, hvala na pitanju: danas sam pio sa drugarima (supruga sebi plaća PIO i zdravstveno). :D

Skoro me pita supruga: Koliku penziju misliš da primaš od poljoprivrede ?
Bibliotekar hrabro odgovara: JA MISLIM da treba plaćati PIO i zdravstveno osiguranje onim krvopijama. Da !!!
Supruga nanovo pita: Kolika će ti penzija biti kada ostariš i odrtaviš skroz-na-skroz ?
JA hrabro odgovaram: Plaćam već 24 godine PIO i oNo DRUGO davanje.

Pošto ću za godinu ili dve biti milioner u eurima, smatram da je uputno uplaćivati PIO i zdravstveno osiguranje u Fond poljoprivrednika.

Da, i onda dođe smak sveta i Del Boy postane Predsednik planete i iz Den Haaga puste zločince.
Da. Poradi zato i zbog toga odlučio sam da uplaćujem PIO i zdravstveno osiguranje poljoprivrednika.
Da. I Rodni i Del Boy redovno uplaćuju PIO i zdravstveno osiguranje svojem Fondu.
Da.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xDVc9NJFrXc&NR=1[/youtube]
 
Žena mi je na birou.Ima nekretnine na sebi ali ne verujem da je to razlog.
Kad sam overavao knjižice samo su meni tražili potvrdu iz poreske da sam izmirio zdr.osiguranje.
Knjižice sam overio za decu ,ženu i sebe.
Ovi rešili da nas unište.
A šta je bilo sa onim ljudima koji nisu platili odvodnjavanje? Bili pamentni samo ja glup pa platio .
 
I ja sam platio pre dva meseca,trebala mi potvrda o placenom porezu a bez placene naknade za odvodnjavanje nema ni potvrde :udri:
 
Nazad
Vrh