PIO + Zdravstveno

I ja sam platio odvodnjavanje pre 2 nedelje, ali u poreskoj imam samo dug za 2010 godinu, za 2009 je nestao. :D Izgleda da su obrisali, jer ja platio nisam.A baba u poreskoj ne zna nista.

Juce sam dobio resenje iz poreske za pio i zdr.osiguranje za ovu godinu.
Iznosi su manji nego prosle godine. ::svaka cast::
Pio za 2010 godinu je 42.818,16 dinara.
 
Oko mojih njiva kanali nisu kopani 30 godina cim ih prociste eto me sa uplatnicom
 
Jel dobio neko da plati PIO za 2010, a da se prijavio ove godine? Meni nista ne stize :sta:.
 
Mil je napisao(la):
Jel dobio neko da plati PIO za 2010, a da se prijavio ove godine? Meni nista ne stize :sta:.
Ja sam prijavljen od ove godine i dobio sam resenje da platim i PIO i zdravstveno.
A odvodnjavanje sam platio jesenas,a kad sam otisao po potvrdu kzu imas jos 7 hilj.din :sta: a posle kazu:"Nema veze sto si platio,ako bude otpisano,te pare ce ti biti prebacene na neko drugo mesto".npr.u PIO :sta:
 
i ja sam od ove godine u pio fondu,i dobio sam juce resenje da platim 37,3338 din.do kada je rok za placanje?
 
Ja platio okruglo 43.000 dinara.Baš me buni što vidim ovde sve različite cifre odnosno niko nije platio isti iznos.Ima li to neke veze ako je prošle godine uplaćeno više ili manje novca pa sada umanjuju ili uvećavaju iznos za tu razliku? :sta:
 
Ne znam šta da ti kažem,bolje idi u poresku da proveriš zaduženje da te ne bi skinuli sledeće god sa subvencije,ako ti fali i 1 din. komp.pokaže da nisi izmirio obaveze. :cao:
Proveri da ti nisu nešto reprogramirali(odvodnjavanje i navodnjavanje npr.).
 
gazdinstvo sam registrovao još 2004.god.od 2011.god hoću da uplaćujem PIO nebi li ostvario pravo na subvencije.Da li moram da uplaćujem i nešto za protekle godine unazad ili samo za tekuću 2011-tu kada se prijavim?
 
Pocetkom godine su trazili da se izmiri prosla godina i jedna rata ove,da bi ostvarili pravo na subvencije,a ostale godine ostaju kao neki dug.
 
BANE IVANOV je napisao(la):
gazdinstvo sam registrovao još 2004.god.od 2011.god hoću da uplaćujem PIO nebi li ostvario pravo na subvencije.Da li moram da uplaćujem i nešto za protekle godine unazad ili samo za tekuću 2011-tu kada se prijavim?
Mislim da ce ti traziti kao i meni proletos.Da uplatis 2010.retroaktivno,a posle ces u rate kao i svi..... :ppozdrav:
 
znači ja bukvalno moram uplatiti šest godina unazad,poslednju godinu odmah a ostale godine u ratama ako dobro shvatam?ili se rate odnose na tekuću 2011.god
 
Mislim da onaj "dug"unazad jos nije detaljno definisan.Na rate sam mislio tekucu 2011.god.
Znaci sad uplati 42.800 din (za 2010.g.)i posle se hvatas sa nama u kolo,pa kom opanci,a kom obojci.... :haha: :cao:
 
Ne,samo ovu godinu odjednom,a u sledecu godinu moras zaceti,t.j. bar jedan kvartal uplatiti da bi ostvario pravo na subvencije...(tako je bar bilo do sad)
 
hvala bobe.nekako mi ne mirišu te nedefinisane stvari!ali tako je kako je
hvala i tebi mirmag.znači po tebi "dug" se ne plaća ili takođe si čuo da nije definisan?
 
Nazad
Vrh