Kragujevacki sajam poljoprivrede

Učlanjen(a)
27 Jul 2010
Poruka
424
Lokacija
Beograd/Kalanjevci
cuo sam da se odrzava sedmi sajam poljoprivrede u Kg ove god od 09.-12. septembra pa me zanima da li je neko bio prosle godine i da li ima nesto zanimljivo da se vidi i sazna da se ne cimam bezveze:haha:
hvala unapred :ppozdrav:
 
Snimala juce.
Izlagaci-Agrarija KG;Agrar Petrovic(mislim oko JA);Agroart(Stara Pazova);Agromarket KG;Agropanonka NS;Agroplus KG; Agrospecijal NS; Agrosumadija KG; Agrovojvodina mehanizacija NS; Agroziken KG,Alfa Auto Motors(Knic)-PEUGEOT;Intesa; Bell-Impex(Mali Idjos);BP Eurogrupa(fotelje za masazu);Centar za strna zita KG, Delta Agrar; Dejan Milovanovic-KG-prodaja cveca;Dunav osiguranje;Eurometal(Ivanjica);Frog-M(Mladenovac);Gegula-KV; Gumil Komerc(Ub);Zastava inpro KG; Hrana produkt(Cuprija);INBERG; Industrijski podovi JA; Institut za povrtarstvo Smederevska Palanka; Jugometal Svilajnac; Komponenta Cuprija;Kotlenik-Promet Ladjevci-KV;Kuc KG;Lifam M(Stara Pazova); Migros KG; Minav BG (Poljomehanizacija); Mlekara Mladost KG; Nutriko VR; Opportunity banka; Oranica KG; Primus AQUA KG; ProCredit Banka;PM Metalelastik; Sto posto; Superlab; Saptovic (Pozega); Union MZ -PO; Vait NS; Veterinarski Zavod Zemun; VS ZOO Lek Badovinci; neka udruzenja..To ti je to.
Predavanja- mahom bio gas ..
Zivotinje-izlozbe
konji, ovce,krave, svinje.
 
hvala na ovako opsirnom odgovoru...:))) Znaci i nije neka manifestacija vredna posete...a reci mi jel su bile neke firme koje se bave sistemom kap po kap i postavljanjem protivgradnih mreza:haha:
 
Nisam primetila.
Ne mogu da kazem da to nije manifestacija vredna posete, sto se ucesnika sajma tice, ali cini mi se da u Srbiji postoji praksa da ucesnike treba odrati za prostor, a sto se tice uslova-ko te pita.U zatvorenom prostoru je temperatura previsoka...
Ako neko zeli da slusa muziku, ono satorska varijanta, ima priliku na ovom sajmu..
:cao:
 
Nazad
Vrh