JUMZ

skal

Član
Učlanjen(a)
8 Avg 2010
Poruka
1.295
Lokacija
Padina
Dali neko ima ukrainskog rusa UMZ,sta znate o njima .nema nigde teme o njima ...jaga imam vec par gadina
 
evo posto clan SKAL kaze da nema tema o JUMZ , napravicemo je .

Koja su vasa iskustva sa njima ? :ppozdrav: ::traktor::



P.S.

zrine hvala na ispravci
 
Tema ti je krivo napravljena. To je trakot JUMZ .




Uglavnom. To je kao Pronar i tako. Uzimali motore od rusa i menjače, pa čak i neki Jumz ima carraro menjača.
 
ovaj traktor je pljunuti LTZ 60AB TORNADO.... imao sam LTZ hauba je malo drugacija i prednje felne, i jos par sitnica. ali ista kabina kao na LTZ
 
ima drukciji motor od mtz,bos pumpa je sa desne strane i nema grijac nego dekompresor,ovaj sa slike ima 90 ks,turbo
 
sve pase od mtz jasam dosta toga menjao posto sam ga uzo na licitaciji
 
ako su kvacila kao na ltz onda su katastrofa ,A za njih sam cuo da radilica izdrzi 1500rs pa kupis novu ,cinimi se da sam video jednog ali taj ga lik vozio dve godine i prodao
Post je spojen: [time]1282139163[/time]
_________________________________________________
Ako je veliki Vladimirac samo malo novija verzija ond beste od njega
 
nerazumem se mnogo u lamele sad sam je promenio majstor mi kaze daje lamela i korpo i sve ostalo dodro izvedeno moj ima 3800rs sliku cu postaviti kasnije
 
1996 65ks motor D65M
Post je spojen: [time]1282163252[/time]
_________________________________________________
35c1jdv.jpg
 
znaci motor nema veze sa mtz,ovi noviji imaju veze sa mtz-om samo po prednjem pogonu,kocnice su drukcije,mjenjac ,motor hidraulika itd
 
kako nema veze sve je od mtz klipovi hilzne radilica lezajevi sve samo sto pumpa je sa kontra strane i ima nekih sitnih izmena
 
zrine892 je napisao(la):
Tema ti je krivo napravljena. To je trakot JUMZ .




Uglavnom. To je kao Pronar i tako. Uzimali motore od rusa i menjače, pa čak i neki Jumz ima carraro menjača.
ovaj JUMZ je u mom selu,kod druga...u Silbasu. Odakle ti slika? pozz
 
Nazad
Vrh