Kokoške za dvorište

Da li se ovo odnosi na moj post? :sta:
Post je spojen: [time]1280756966[/time]
_________________________________________________
zoran sef je napisao(la):
kolko pametnih stvari na jednom mestu...
Greška u brzini,hteo sam da pitam dali je ovaj komentar upućen meni? Pozdrav :cao:
 
Postovani gospodine Maestro, kao prvo predstavila sam se u poljo - Caffeu i to pre nego sto sam ovde napisala i jedno slovo. Drugo, za mene je kompjuter svemirski brod i do juce nisam znala ni kako se ovde okrecu stranice. Zato jos nisam popunila profil. Cim se nadje neko da mi objasni kako se to radi i to ce biti sredjeno. Trece, od kad sam naucila da okrecem stranice, ceo dan sam provela PAZLJIVO iscitavajuci i ZAPISUJUCI svaki redak na temu koja me zanima. Nazalost, na neka pitanja odgovora nema, samo predpostavke i nagadjanja. Iz navedenih razloga, kritiku ne mogu da prihvatim, jer je neosnovana. Uzgred, nisam gospodja, hvala lepo.
 
@chickenlover

Bez ljutnje molim, nije bila namera da Vas kritikujem odmah na početku. Ako ste vi to tako protumačili - onda izvinjenje. Ljudi iz Vranića, bar po mojim saznanjima - a dosta ih poznajem, nisu neki "ljutići", ali vi baš "oštro" nastupate!!! :haha:

Što se predstavljanje tiče i nije baš neko, ali hajde, može da prodje?! :sta:, :nono:

Stvarno mnogo pitanja i skok sa teme na temu tako da poznavaoci problematike teško mogu da Vas isprate - kada budete malo duže na forumu onda ćete videti da je "sistem" funkcioniše malo drugačiji, tako da "usporite" malo. :D, ::namigivanje::

Što se tiče Profila, kliknete na meniju ispod zelene povrsine na Profil pa kada dobijete novu stranu sa Vašim Profilom, onda na opciju Izmeni Profil (pri kraju strane), pa opcija Informacije profila na forumu i onda dobijete celu stranicu, pa možete da popunite sve što vam je volja, uključujući i Avatar i Potpis, itd.

Sorry za ovo gospodja!!!

:ppozdrav:
 
Hvala gospodine Maestro, pokusacu da sledim uputstva za Profil, kao i ostala pravila foruma, cim ih pohvatam. Ako sam bila "zustra" i "ostra", I`m sorry, ja sam Ovan, to mi je imanentno karakteru. I nadam se da cemo na dalje pricati na temu, a ne o meni, naravno. Pozdrav.
 
Nisam dobio odgovor na postavljeno pitanje, ali smatram da nije ni potrebno.
SIMOVIC je napisao(la):
Sobzirom da ima malo podataka ali ako izuzmemo štetočine i hranu ostaje kao uzrok kljucanja jaja,skučen prostor u kome ih držite mada nisam 100% siguran(malo podataka).
Kokoške,kao i kvočke,držim u slobodnom prostoru(kvočke nisu izolovane).
Pozdrav :cao:
Mislim da je ovde očigledna namera da se nekome pomogne,čemu ovaj forum nadase i služi.
Sledi komentar-
zoran sef je napisao(la):
kolko pametnih stvari na jednom mestu...
Slažem se sa kstatacijom, ali to treba rečima objasniti.
Inače iz navedenog komentara mogu da ocenim: KARAKTER;VASPITANJE:OČIGLEDNU NAMERU za koju smatram da nije ovde mesto.
Pozdrav svima :cao:
 
@ SIMOVIC
Kad sam rekao " Koliko pametnih stvari na jednom mestu" upravo to sam i mislio. Procitao sam svih pet strana ove teme i bio sam impresioniran sta sam sve saznao za kratko vreme. Ja sam vocar koji ne zivi na selu pa sam za neke teme potpuni duduk (BIO). Ovo je jedna od tih... Pozzz za sve i cuvajte zivce. Trebace vam..... :cao:
 
@ Zoran šef
Moraš priznazi,iz predhodno priloženog,stiče se drugačiji utisak.Možda niste primetili ,nisu u pitanju "živci" već izostajanje odgovora na direktno pitanje,posle čega sam smatrao da treba reagovati jer svi znamo čemu ovaj forum služi.
Pozdrav svima :cao:
 
Nabavila sam neke rasne koke za dvoriste, konkretno Australorp, Vijandot, Graorke i New Hampshire. Mozda bi neko bio zainteresovan da napise neku zanimljivost, upozorenje ili savet za gajenje ovih sorti. Vec je o tome ovde pisano, ali korisnih informacija nikad dosta. Pozz svima.
 
chickenlover je napisao(la):
Nabavila sam neke rasne koke za dvoriste, konkretno Australorp, Vijandot, Graorke i New Hampshire. Mozda bi neko bio zainteresovan da napise neku zanimljivost, upozorenje ili savet za gajenje ovih sorti. Vec je o tome ovde pisano, ali korisnih informacija nikad dosta. Pozz svima.
Pokazacu moje "elelektrično pile" - šalim se ali liči.hi

10ftm3s.jpg
 
Pile je gala! Jel to od onih sto kao da nose duge gace? Izvini, ne razumem se u sve sorte i nazive.
 
Gaće su do zemlje.Hi.Majka mu je crna kao gavran a tata se malo nazire iz njega.Inače to je jedna varijanta kokinkina.Meni su jako lepe.Trenutno ima sestru i brata iz iste generacije i 8-moro mlađe braće i sestara.Tata je u međuvremenu preuzeo ulog i tate i mame.
Nego da ne opteretimo forum možda je ovo više za p.p. da neko ne zameri.Pozdravljam ja
ekipu na forumu :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Lepe koke, ko sa razglednice.

Mogu li se pilici jedne kokoske, podmetnuti drugoj (koja takodje ima par svojih pilica)? Da li ih odbacuje, ili prihvata?
 
Pozdrav svima.Ja misli da je shabo kokoska koja moze mnogo da uljepsa dvoriste evo nekoliko slika moji shaboa.
xfayo1.jpg

x23tzk.jpg

25tapoz.jpg

29zyohu.jpg

Vi procijenite.Neki su mladi neki malo stariji
 
@ kombajner

Ljudi ih ne drze radi klanja nego ih neko prodaje a u glavnom ih drze iz meraka i ja ih drzim iz meraka jer ih veoma lijepo vidjet,a i da ih ljudi kolju tu nema nishta mesa jer su one patuljaste. :cao:
 
Dino ovaj tvoj ljubimac je rase koja se zove kokini,imao sam ja takve kokine kokicu i petla,kokicu mi nesto uhvatilo a petla sam zaklao,dobra supa masnija od velikih domacih koka.Sad drzim sabo rasu jedan par,slikacu sutra pa cu da postavim slike :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh