Elektricne seckalice/drobilice grana

Ja imam jednu takvu, kupljenu sa mnogo nade da radi posao.Doduse radi i lepo sitni ali mnogo sporo.To je mozda za neku malu okucnicu sa par stabala.Ako imas bar 10 npr sljiva.pa orezes grane vise se isplati da ih spalis.Inace ode pola dana na seckanje.
 
Da ova bošova stvarčica je skroz ok :D, ali msm da joj je i cena paprena. Inače grane iseckamo i koristimo ih za roštilj, pečenje praseta, kuvanje u kotliću i naravno pečenje rakije... :ppozdrav:
 
Torrente je napisao(la):
http://www.odigledolokomotive.rs/product_details.php?product_id=121
http://www.odigledolokomotive.rs/product_details.php?product_id=2588

Vrede li cemu ovi proizvodi, ili su bacanje para ?

Naleteo sam, pa sam mislio da bi mi koristilo nakon orezivanja sljiva, da izdrobe grane :)

Ima li neko iskustava ?
Ja sam takvu kupio prosle godine.Sa njom sa iseckao 3 prikolice granja ili ti oko 12ari orezanog sljivaka.Radi super i nije skupa.Sve je lepo ugorelo i sad ide u rasad i bastu.Neces pogresiti ako je za neko srpsko normalno domacinstvo :D
 
najbolje su one sto se kace na traktor, ako nist adrugo brze zavrse posao
Post je spojen: [time]1297692213[/time]
_________________________________________________
Zeleni bosch i makita vrede sigurno , Makita je profesionalnialata zeleni bosch je poluprofesionalni .Jedino ako je falsifikat mada sam prosle godine svracao prodavicu u kojoj prodaju makita masine i alat i prodavacrece da nikad nije bila jeftinija il isu im ono stare zalihe ( ovima na sajtu)
 
Da li neko zna kad se granje isecka trba posuti neki inokulant,koji je to inokulant i gde se moze naci.To pitam jer sam cuo od jednog cvecara da nevalj sa pilicnjakom praviti kompost za cvece.Ako neko zna neka javi na pp ako ovo nije tema za to.
 
Ljudi, zna li neko gde se mogu nabaviti seckalice za slamu i koliko kostaju:haha: Meni treba kao podloga u tovu pilica.
 
Seckalice za slamu :sta:, zašto ne probaš neki mlin čekićar ili običnu kruparu, ako nemaš puno !
 
Pozz svima veoma interesantna tema kazi te dali je neko pravio ovu masinu za malo ozbiljnije grane kao one za traktore video sam na youtube drobi granje do 10cm u precniku?
 
Koja je marka te seckalice/drobilice i koja je bila cena. Gde ste je kupili pošto i mene to zanima. Pozdrav Svetlana
 
Nazad
Vrh